Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Matias NielsenWP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Na zdjęciu: Matias Nielsen

Żużel. Transfery. Matias Nielsen w Apatorze Toruń. Duńczyk inwestycją w przyszłość

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
Potwierdziły się nasze wcześniejsze informacje. W czwartek Matias Nielsen został nowym zawodnikiem Apatora Toruń. Kontrakt Duńczyka traktowany jest jako inwestycja w przyszłość.

Wprawdzie Apator Toruń w tym sezonie transferowym odpalił już największe petardy i informował o sprowadzeniu m.in. Adriana Miedzińskiego, Wiktora Kułakowa czy Tobiasza Musielaka, ale przygotował też niespodziankę dla kibiców na zakończenie okienka.

W czwartek oficjalnie poinformowano o podpisaniu umowy z Matiasem Nielsenem. Kontrakt 21-latka traktowany jest jako inwestycja w przyszłość, bo Duńczyk ma mieć papiery na jazdę. W przyszłym sezonie będzie mógł zajmować w składzie pozycję 8/16 i pełnić rolę rezerwowego.

Czytaj także: Eurosport Events chce przejąć żużel

O tym, że Nielsen zwiążę się umową z toruńskim klubem informowaliśmy już wcześniej (czytaj więcej o tym TUTAJ). Zawodnik z kraju Hamleta miał do siebie przekonać działaczy m.in. dobrymi występami w Nice Cup.

Celem torunian na sezon 2020 jest wygranie rozgrywek Nice 1.LŻ i szybki powrót do PGE Ekstraligi. Biorąc pod uwagę skład zbudowany przez Apatora, w tej chwili "Anioły" wydają się być głównym kandydatem do awansu. 

Czytaj także: Greg Hancock ma z kogo czerpać wzorce

ZOBACZ WIDEO Grzegorz Zengota zszokował kibiców. "Lekarz w Polsce widząc moją nogę zbladł"POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Czy Matias Nielsen przebije się do składu Apatora Toruń?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL