Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kolejarz - PSŻ Na pierwszym planie Jarosław Krzywosz WP SportoweFakty / Oliwer Kubus / Kolejarz - PSŻ. Na pierwszym planie Jarosław Krzywosz.

Żużel. Transfery. Kolejarz Opole z pierwszym juniorem. Został nim Jarosław Krzywosz

Mateusz Domański
Mateusz Domański
OK Bedmet Kolejarz Opole pochwalił się pierwszym juniorem na sezon 2020. W przyszłym roku barw drugoligowca bronić będzie Jarosław Krzywosz.

Nadchodzący sezon będzie dla Jarosława Krzywosza bardzo ważny, bowiem zakończy w nim starty w kategorii młodzieżowca. To więc ostatni dzwonek, by pokazać swoje umiejętności i dać sygnał, że przejście w wiek seniorski nie będzie mu straszne.

Czytaj także: Cztery kontrakty w Śląsku Świętochłowice. Umowę podpisał m.in. Mariusz Fierlej

W tym roku występy Krzywosza ograniczyły się jedynie do zawodów młodzieżowych. Nie oglądaliśmy go w ani jednym meczu 2. Ligi Żużlowej. Kolejny sezon ma przebiegać inaczej. 

"Formacja juniorska to coś co w wielu meczach robi różnicę i mamy nadzieję, że Jarek Krzywosz tę różnicę zrobi, bo właśnie podpisał kontrakt w Opolu na kolejny sezon" - czytamy na fanpage'u OK Bedmet Kolejarza Opole, z którym związał się Krzywosz.

Czytaj także: Mateusz Jabłoński rozstaje się z ojcem. Start Gniezno zatrzymał wielki talent


ZOBACZ WIDEO Mistrz świata zdradził, ile wydaje na sprzęt. Suma przyprawia o zawrót głowyTAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

Czy Jarosław Krzywosz będzie mocnym punktem formacji juniorskiej Kolejarza Opole?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL