Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robert MiśkowiakWP SportoweFakty / Sandra Rejzner / Robert Miśkowiak.

Żużel. Transfery. PSŻ Poznań skompletował formację seniorską. Jako ostatni dołączył Robert Miśkowiak

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Iveston Power Duck PSŻ Poznań skompletował już formację seniorską na sezon 2020. Jako ostatni dołączył do niej Robert Miśkowiak.

Robert Miśkowiak już w minionych rozgrywkach miał kilka okazji do reprezentowania poznańskiego zespołu. Wystąpił w ośmiu spotkaniach Power Duck Iveston PSŻ Poznań, w których zainkasował średnią biegopunktową na poziomie 1,750. W przyszłym roku będzie miał szansę na poprawienie tego rezultatu.

Czytaj także: Mateusz Jabłoński rozstaje się z ojcem. Start Gniezno zatrzymał wielki talent

"35-letni doświadczony zawodnik w zeszłym sezonie dołączył do drużyny w trakcie sezonu. Niestety pozasportowe przeciwności nie pozwoliły pokazać "Miśkowi" pełni umiejętności. Teraz - już z "czystą głową" - rozpoczyna zimowe przygotowania do przyszłorocznych startów" - czytamy na fanpage'u PSŻ. 

Miśkowiak jest ósmym seniorem w kadrze drużyny ze stolicy Wielkopolski. Wcześniej działacze zaprezentowali takich zawodników jak Kevin Woelbert, Zbigniew Suchecki, Lars Skupień, Nicklas Porsing, Nick Morris, Marcel Kajzer, Marcus Birkemose i Jason Joergensen

Czytaj także: Wzmocnienie PSŻ Poznań. Klub pozyskał Nicka Morrisa

ZOBACZ WIDEO Różnica zdań w kwestii obcokrajowca pod numerem młodzieżowym. Chcemy ratować inne kraje, za chwilę obudzimy się z ręką w nocniku?

Czy Robert Miśkowiak będzie krajowym liderem PSŻ Poznań?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (7):

 • gieras Zgłoś
  Wydaje mi się że akurat z transferu miśka Poznaniacy powinni być zadowoleni.Zeszly sezon zaczynał gdzieś tam pod sam jego koniec teraz zima przepracowany wejście w sezon od jego
  Czytaj całość
  początku więc myślę że to będzie lider nie tylko Poznania ale i ligi (powiedzmy pierwsza 5zawodnikow)
  • P0ZNANIAK Zgłoś
   No i na sam koniec mamy a właściwie zatrzymujemy Miśka. Tego sezonu nie może zaliczyć do zbyt udanych, ale jak na II ligę to drzemie na pewno w nim moc i może to udowodnić w przyszłym
   Czytaj całość
   roku. Podsumujmy. Mamy dziewięciu seniorów: pięciu zagranicznych i czterech krajowych. Nie wiem po co. Wystarczyłoby nam w zupełności maksymalnie siedmiu. Zbyt duża ilość zawodników tez nie jest dobra. Zobaczymy co będzie z juniorką i wtedy można będzie określić dokładniej nasze szanse w nadchodzącym sezonie.
   • stary_trener Zgłoś
    Juz sie zaczyna powtorka z rozrywki. ..Podworkowe zwyczaje amatorow juz wyznaczaja sklad druzyny do zawodow. Pytam wiec po kiego kontraktujecie pozostalch zwczajnie ich oszukujac. Zadnych
    Czytaj całość
    wnioskow z ostatniego sezonu a przewodniczy temu wszechwiedzacy a z cala pewnoscia jeden z decydentow ukrywajacy sie pod nikiem Feldkurat Katz.
    Wszystkie komentarze (7)

    Komentarze (7)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL