Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Na zdjęciu od lewej: Marek Grzyb i Ireneusz Maciej ZmoraWP SportoweFakty / Tomasz Jocz / Na zdjęciu od lewej: Marek Grzyb i Ireneusz Maciej Zmora

Żużel. Zapowiada się koniec pewnej ery w Gorzowie. Ireneusz Maciej Zmora bliski definitywnego rozstania ze Stalą?

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
Zanosi się na kolejne zmiany w truly.work Stali Gorzów. We wtorek z pracy na rzecz klubu miał zrezygnować Ireneusz Maciej Zmora. Ostatnio był on m.in. członkiem zarządu Sali i menedżerem zarządzającym spółki.

Jak poinformował se.pl, we wtorek Ireneusz Maciej Zmora miał zrezygnować z wszystkich funkcji zajmowanych w truly.work Stali Gorzów, a obie strony ustaliły warunki zakończenia współpracy. Nie jest to jednak informacja oficjalna.

Jeśli wieści się potwierdzą, Zmora zwolni miejsce w zarządzie Stali, stanowisko menedżera zarządzającego oraz prezesa stowarzyszenia Stal Gorzów. Oznaczać to też będzie koniec pewnej ery w klubie, bo to właśnie w trakcie rządów Zmory gorzowianie odnosili ostatnio spore sukcesy. W sierpniu tego roku Zmora zrezygnował jednak z funkcji prezesa spółki. Jego następcą został Marek Grzyb.

Czytaj także: Kroplówka finansowa dla spadkowicza z Ekstraligi?

Zmora z gorzowskim żużlem był związany od roku 2004. Początkowo pracował jako dyrektor klubu, następnie jako wiceprezes, a po rezygnacji Władysława Komarnickiego objął najważniejsze stanowisko w Stali.

Za kadencji Zmory klub zdobył dwa złote medale Drużynowych Mistrzostw Polski, dwa brązowe i jeden srebrny. W minionym sezonie Stal zanotowała jednak spadek formy i musiała bronić PGE Ekstraligi w meczach barażowych.

Czytaj także: Czy PGG ROW znalazł swojego zbawcę?

Władze Stali nie chcą komentować informacji o odejściu Zmory z klubu.

ZOBACZ WIDEO Przepis na sukces Wiktora Lamparta. Junior Motoru przeszedł na wegetarianizm

Czy odejście Ireneusza Macieja Zmory ze Stali Gorzów to dobra wiadomość?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (34):

 • NtGw Zgłoś
  On teraz próbuje się wybielić ! niech znika z klubu nikt za nim płakać nie będzie .Sam dj kk507 powiedział , ze został bo nowy prezes jest w klubie i się coś zmieniło . Były prezes
  Czytaj całość
  mówił ze pracuje charytatywnie wiec proszę o ujawnienie jego kontraktu z klubem a ,może ktoś zostanie zaproszony na parapetówkę ?.
  • Goldi Zgłoś
   I tak maja mu za co dziękować. Złote czasy
   • henryk61 Zgłoś
    Tylko ten nie popełnia błędów kto nic nie robi. Zmora jaki był każdy wie ale jego sukcesów nikt mu nie odbierze. Szacun Panie Zmora.
    Wszystkie komentarze (34)

    Komentarze (34)

    ×
     Wszystkie komentarze (34)
     PRZEJDŹ NA WP.PL