Najnowsze Wyniki/Kalendarz
prezentacja kevlaru Stali Gorzów na sezon 2020 Facebook / Stal Gorzów / Na zdjęciu: prezentacja kevlaru Stali Gorzów na sezon 2020

Żużel. PGE Ekstraliga. Nowe kevlary truly.work Stali Gorzów. Pojawiły się elementy moro (wideo)

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
Działacze truly.work Stali Gorzów zaczęli przygotowania do sezonu 2020. W piątek poznaliśmy wygląd kevlarów gorzowskich żużlowców. Zmiany względem tego roku są spore.

TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Gnieźnie. Oglądaj w Eurosporcie!

Ten rok zakończył się kiepsko dla truly.work Stali Gorzów pod względem sportowym. Drużyna zajęła dopiero siódme miejsce w PGE Ekstralidze i musiała bronić się w meczach barażowych. Sezon 2020 ma być dla gorzowian znacznie lepszy, m.in. dzięki sprowadzeniu Nielsa Kristiana Iversena.

Klub z Gorzowa przechodzi teraz przez proces zmian, czego dowodem jest chociażby odejście byłego prezesa Ireneusza Macieja Zmory (czytaj więcej o tym TUTAJ).

Czytaj także: Z żużlowego piekła do nieba. Zawodnicy dostali drugą szansę

W roku 2020 zmienią się też kevlary, a w piątek zaprezentowano ich wygląd. Pojawił się w nich element moro.

"Militarne nawiązania w historii Stali Gorzów zawsze wiązały się z sukcesami sportowymi - pamiętne lata 2014 i 2016 - świętowanie sportowych sukcesów na torze na wojskowych pojazdach, wojownicze barwy na twarzach zawodników zdobiących programy zawodów, plakaty i gadżety" - czytamy na klubowym fanpage'u.

Czytaj także: Koniec pewnej ery w Stali Gorzów

ZOBACZ WIDEO Żużel. Bartosz Zmarzlik o sukcesie, drodze do złota i marzeniach, które się spełniająCzy podobają ci się nowe kevlary truly.work Stali Gorzów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (33):

 • leonidaswro Zgłoś
  Super! To już nawet nie można wyrazić opinii na temat kombinezonu, nie narażając się na wycięcie? Nie używam wulgarnych słów, nikogo nie obrażałem. Napisałem tylko, że klip jest
  Czytaj całość
  słaby: żużlowiec na zardzewiałym czołgu, forsujący przeszkody przeciwczołgowe pieszo, niczym pieszy husarz na ubiegłorocznej defiladzie wojskowej. Czyżby to była aluzja do słabej kondycji Stali G? Choć raz wyrobnicy od Ostafa napiszcie o co wam chodzi! Czyżby kąśliwie i złośliwie na tym forum wolno było pisać tylko o Sparcie?!PS> Wkleiłem także link z wyglądem moro (włąść. "MORA), bo pan redahtor najwyraźniej nie wie o czym pisze. Może to go tak rozsierdziło?
  • Mat.UL. Zgłoś
   No ładne na 1 lige.
   • G.Czugunow postrach syfów. Zgłoś
    Ładne podobają mi sie:)
    Wszystkie komentarze (33)

    Komentarze (33)

    ×
     Wszystkie komentarze (33)
     PRZEJDŹ NA WP.PL