Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mads HansenWP SportoweFakty / Sandra Rejzner / Na zdjęciu: Mads Hansen

Żużel. Kolejarz jeszcze nie w komplecie. Brakuje dwóch ogniw

Dawid Borek
Dawid Borek
Kolejarz Opole nie jest jeszcze kompletną ekipą. Przed startem sezonu dojdzie do kolejnych dwóch ruchów: potrzeba trenera i młodzieżowca.

Jeśli chodzi o nowego szkoleniowca, klub rozważał zakontraktowanie ciekawych nazwisk. Jak donosi "Nowa Trybuna Opolska", na tapecie byli m.in. Adam Skórnicki (przyjął ofertę Orła Łódź) i Stanisław Burza (będzie pracował w Speed Car Motorze Lublin). Kto finalnie trafi do Opola?

"Zygmunt Dziemba nie chce zdradzić, z kim teraz rozmawia, jednak podkreśla, że negocjacje zmierzają w dobrym kierunku, a nazwisko potencjalnego szkoleniowca jest znane fanom żużla" - opisuje nto.pl.

Wiadomo tylko tyle, że nowy trener będzie współpracował z Jarosławem Dymkiem przy prowadzeniu pierwszej drużyny oraz odpowiadał za szkolenie młodzieży. 

ZOBACZ WIDEO Cieślak o odejściu Miedzińskiego z Włókniarza. "Dużo do powiedzenia miał jego sponsor"

Co do formacji młodzieżowej, na tę chwilę tworzą ją Bartłomiej Kowalski, Mateusz Świdnicki (obaj będą "gośćmi") i Jarosław Krzywosz. - Rozglądamy się za jeszcze jednym młodzieżowcem. Jesteśmy w kontakcie z Falubazem Zielona Góra i liczę, że stamtąd pozyskamy to brakujące ogniwo - zdradza Zygmunt Dziemba, prezes Kolejarza Opole.

Skompletowana jest z kolei formacja seniorska. Opolanie zakontraktowali dziewięciu zawodników. Kadrę tworzą Tero Aarnio, Rene Bach, Artur Czaja, Denis Gizatullin, Mads Hansen, Hubert Łęgowik, Bjarne Pedersen, Jonas Seifert-Salk i Oskar Polis.

Zobacz też:
Żużel. Uznane marki, zawodnicy z planem i chcący się odbudować. Oto najlepsze transfery w 2. Lidze Żużlowej
Żużel. Pechowiec Damian Baliński. Nadal jest wyłączony ze sportu

Czy Kolejarz ma skład na wygranie ligi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL