Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Michał Świącik (z lewej) Obok młoda para: Carolina Jonasdotter, Fredrik LindgrenArchiwum prywatne / Michał Świącik / Michał Świącik (z lewej). Obok młoda para: Carolina Jonasdotter, Fredrik Lindgren.

Żużel. Fredrik Lindgren wziął ślub z Caroliną Jonasdotter. Prezes Michał Świącik pojawił się na weselu w Maladze

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
Okres posezonowy to nie tylko dobry moment, by wybrać się na wakacje, ale też zmienić stan cywilny. W sobotę ślub wziął Fredrik Lindgren. Zawodnik forBET Włókniarza Częstochowa ożenił się z Caroliną Jonasdotter.

W piątek Fredrik Lindgren opublikował w social mediach zdjęcie w kasku, pod którym zamieścił kilka dość ważnych zdań. Na zdjęciu towarzyszyła mu Caroliną Jonasdotter, która od pewnego czasu opiekuje się karierą zawodnika forBET Włókniarza Częstochowa.

"Czasem życie się zmienia. Jeśli masz szczęście, zaczynasz widzieć rzeczy i ludzi w inny sposób niż wcześniej. Chyba nam się to przytrafiło" - napisał Szwed, a nie wszyscy mieli świadomość tego, że to zapowiedź ślubu żużlowca.

Czytaj także: Reprezentacja Polski szuka nowego kapitana

Uroczystość odbyła się w sobotę w hiszpańskiej Maladze. Pogoda dopisała, a na wesele prosto ze Szwecji przybyła rodzina nowożeńców. Nie zabrakło też kolegów z toru - zaproszenie otrzymał m.in. szwedzki żużlowiec Jacob Thorssell.

ZOBACZ WIDEO Cieślak o odejściu Miedzińskiego z Włókniarza. "Dużo do powiedzenia miał jego sponsor"


Na weselu Lindgrena pojawił się też polski akcent. Zawodnik zaprosił bowiem na uroczystość prezesa Michała Świącika oraz jego rodzinę. Prezes częstochowskiego Włókniarza postanowił z niego skorzystać i razem z małżonką, córką i zięciem pojawił się w sobotę w Maladze.

Czytaj także: Skreślenie buntowników szansą dla innych tylko w teorii

Na początku listopada Lindgren podpisał trzyletni kontrakt z forBET Włókniarzem. To właśnie prezes Świącik stał za transferem Szweda pod Jasną Górę w roku 2018.POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Czy Fredrik Lindgren będzie liderem forBET Włókniarza w sezonie 2020?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (8):

Wszystkie komentarze (8)

Komentarze (8)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL