Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Bartosz ZmarzlikMateriały prasowe / Na zdjęciu: Bartosz Zmarzlik

Żużel. Mikołajki z Bartoszem Zmarzlikiem (konkurs)

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Polski Związek Motorowy organizuje konkurs, w którym do wygrania są zaproszenia na 2020 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Zwycięzcy przywiezie je nie kto inny jak Indywidualny Mistrz Świata na żużlu, Bartosz Zmarzlik.

Wystarczy zgłosić oryginalny scenariusz przebiegu Mikołajek z zawodnikiem i... zaczekać na gościa w swoim domu 6 grudnia. - Jeśli ktoś marzy o tym, żeby ugościć Bartosza Zmarzlika, to nie ma lepszej okazji niż jego Mikołajkowa wizyta - mówi Przemysław Szymkowiak, media manager warszawskich zawodów Grand Prix.

Przeczytaj także: Żużlowi pracoholicy. Tylko jeden zawodnik jeździł ponad 100 razy. Zaskakujący triumfator wśród Polaków!

- Mistrz świata osobiście zaprosi wybranego kibica wraz z rodziną lub znajomymi do Warszawy, ale najpierw trzeba zaplanować i zorganizować Mikołajki z mistrzem. To już taka tradycja, że co roku Bartek wciela się w rolę tego, który obdarowuje kibiców zaproszeniami na zawody w stolicy. Kibice mają też świetną okazję, aby podziękować zawodnikowi za emocje, których dostarcza na torze, a przede wszystkim osobiście pogratulować mu złotego medalu - dodaje Szymkowiak.

Zadanie konkursowe jest proste, należy do 4 grudnia (do godziny 12:00) wysłać na adres mailowy media@sgpnarodowy.pl swój scenariusz przebiegu Mikołajek z Bartoszem Zmarzlikiem oraz umieścić w komentarzu pod postem konkursowym na profilu facebook.com/sgpnarodowy swoje zgłoszenie do konkursu.

Przeczytaj także: Ranking żużlowych obieżyświatów. Dominuje jedna nacja, a zwycięzca ścigał się aż w 12 krajach!

Szczegóły w Regulaminie, który zawiera również zgodę na Uczestnictwo. Inauguracja cyklu Grand Prix w stolicy, na PGE Narodowym, będzie miała miejsce 16 maja przyszłego roku.

ZOBACZ WIDEO Żużel. Bartosz Zmarzlik o sukcesie, drodze do złota i marzeniach, które się spełniająPOLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

na Facebooku.

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL