Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Wiktor LampartWP SportoweFakty / Michał Chęć / Na zdjęciu: Wiktor Lampart

Żużel. Ambitne plany przygotowawcze Motoru Lublin. Zespół pojedzie na trzy wyjazdy zagraniczne

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Bardzo ambitnie wyglądają plany przygotowawcze Speed Car Motoru Lublin. Działacze tego klubu mają zamiar wysłać swoich zawodników na trzy wyjazdy zagraniczne. Znamy już także sparingpartnerów ekstraligowca.

Na początek przygotowań, w dniach 14-19 lutego, zawodnicy Speed Car Motoru Lublin będą przebywać we Włoszech, gdzie czekają ich treningi na nartach i rowerach. Później (19-26 lutego), wyruszą na zgrupowanie do Hiszpanii. Tam będą ćwiczyć w podobny sposób. Na 7-10 marca trener Maciej Kuciapa zaplanował treningi w słoweńskim Krsko.

Czytaj także: Apator Toruń zaplanował treningi punktowane. Zmierzy się z ekstraligowcami

Później lubelscy żużlowcy odjadą mecze kontrolne. Najpierw zmierzą się z pierwszoligowym eWinner Apatorem Toruń (14-15 marca), by następnie sprawdzić formę na tle innego zespołu z Nice 1. Ligi Żużlowej - Unii Tarnów. Z tą drużyną Speed Car Motor spotka się w dniach 21-22 marca.

Bez wątpienia plany przygotowawcze lubelskiego klubu wyglądają bardzo ambitnie. Reprezentanci Speed Car Motoru będą mogli zmierzyć się z czołowymi drużynami zaplecza PGE Ekstraligi, a wcześniej otrzymają możliwość szlifowania formy w atrakcyjnych miejscach.

Czytaj także: Bez rewolucji, ale z ewolucją. Brak finału będzie porażką (analiza)

ZOBACZ WIDEO Kibice na PGE Narodowym. Tak wygląda największe żużlowe wydarzenie na świecie


 

Czy Speed Car Motor Lublin awansuje do play-offów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (8):

Wszystkie komentarze (8)

Komentarze (8)

PRZEJDŹ NA WP.PL