Najnowsze Wyniki/Kalendarz
wizualizacja kevlaru Car Gwarant Startu Gniezno na sezon 2020Materiały prasowe / Na zdjęciu: wizualizacja kevlaru Car Gwarant Startu Gniezno na sezon 2020

Żużel. Start Gniezno zaprezentował nowe kevlary. Są bardzo duże zmiany

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Przedstawiciele gnieźnieńskiego klubu zaprezentowali wzór kevlarów, w jakich zawodnicy Car Gwarant Startu będą występować w rozgrywkach Nice 1. Ligi Żużlowej 2020. Zaszło wiele zmian względem kombinezonów z ubiegłych sezonów.

W przypadku kevlarów Car Gwarant Startu Gniezno w sezonach 2018 i 2019 przeważała czerń, choć i koloru czerwonego było sporo. Kombinezony prezentowały się bardzo dobrze, dlatego też działacze klubu z Grodu Lecha korzystali z nich przez dwa lata.

By jednak nie popadać w monotonię, przed startem rozgrywek Nice 1. Ligi Żużlowej 2020 zdecydowali się na nowe kevlary. Zmiana jest znacząca.

Czytaj także: Start przedstawił szczegółowy bilans finansowy. "Z prowadzonej gospodarki jesteśmy w pełni zadowoleni"

Kombinezony, w jakich zawodnicy Startu będą jeździć w przyszłym roku, zaprojektowała leszczyńska firma Maliniak Design. Jest na nich bardzo dużo czerwieni, a znacznie mniej czerni.

ZOBACZ WIDEO Grzegorz Zengota zszokował kibiców. "Lekarz w Polsce widząc moją nogę zbladł"

Gnieźnieński klub niemal kompletnie zrezygnował z barwy białej, która była dość widoczna na kevlarach Startu w poprzednich latach. Tym razem mamy do czynienia jedynie z białymi akcentami.

Kevlary Car Gwarant Startu przeszły mocną modyfikację. Zgoła odmiennie sytuacja wygląda w przypadku kadry czerwono-czarnych. Działacze pierwszoligowca dokonali jedynie drobnych roszad, które powinny pozwolić na walkę o jak najwyższe cele.

Czytaj także: Ambitne plany przygotowawcze Motoru Lublin. Zespół pojedzie na trzy wyjazdy zagraniczne

Czy podobają ci się nowe kevlary Startu Gniezno?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (8):

Wszystkie komentarze (8)

Komentarze (8)

PRZEJDŹ NA WP.PL