Najnowsze Wyniki/Kalendarz
koszulki Startu Gniezno z dwoma logotypamiFacebook / Start Gniezno / Na zdjęciu: koszulki Startu Gniezno z dwoma logotypami

Żużel. Oczekiwania kibiców spełnione. Start znów korzysta z historycznej "eski"

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Przedstawiciele Startu Gniezno spełniają oczekiwania kibiców i wypuszczają gadżety z historyczną "eską". Towarzyszy jej aktualny logotyp klubu z pierwszej stolicy Polski.

Od momentu powstania GTM Startu Gniezno toczyły się burzliwe dywagacje na temat logotypu klubu. Działacze jasno dali do zrozumienia, że nie zamierzają rezygnować z tego, który zaprezentowali na początku istnienia. Jednocześnie nie wykluczyli, że będą w jakiś sposób nawiązywać do historycznego logotypu, z którym wielu kibiców jest bardzo zżytych. Mowa o "esce". 

Czytaj także: Start przedstawił szczegółowy bilans finansowy. "Z prowadzonej gospodarki jesteśmy w pełni zadowoleni"

W przerwie między sezonami działacze gnieźnieńskiego klubu wypuszczają sporo gadżetów. Część z nich została oznaczona nie jednym, a dwoma logotypami - obecnym i tym historycznym. W serii, której towarzyszy "eska", znalazły się już kubki, czapeczki, a także koszulki - umieszczono na nich również napis: "Historia wiecznie żywa". Ma on jeszcze dobitniej podkreślić, że klub z Gniezna nie odcina się od tego, co było.

Kibice dość pozytywnie odnoszą się do pomysłu przedstawicieli klubu z pierwszej stolicy Polski. Mają to, czego chcieli, a więc powrotu do użytku historycznej "eski". Pewnie i nie są w pełni zadowoleni, bo na razie logotyp przewija się jedynie na gadżetach, ale może w przyszłości będzie szansa na jego częstsze oglądanie.

Malkontenci zwrócili uwagę na to, że umieszczanie dwóch logotypów na gadżetach jest bezsensowne. Trudno jednak o to, by gnieźnieński klub nagle zrezygnował ze swojego symbolu na rzecz innego. Przedstawiciele Startu znaleźli taki sposób, aby owca była cała i wilk syty. W związku z tym posunięciem Start stał się prawdopodobnie jedynym żużlowym klubem w kraju, który oznacza swoje gadżety parą logotypów.

Czytaj także: Ambitne plany przygotowawcze Motoru Lublin. Zespół pojedzie na trzy wyjazdy zagraniczne

ZOBACZ WIDEO Żużel. Bartosz Zmarzlik o sukcesie, drodze do złota i marzeniach, które się spełniają

Czy podoba ci się pomysł Startu Gniezno?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (2):

 • Rysio-z-Klanu Zgłoś
  "Historia wiecznie żywa". Ma on jeszcze dobitniej podkreślić, że klub z Gniezna nie odcina się od tego, co byłoNo to teraz chyba czas najwyższy spłacić zobowiązania
  Czytaj całość
  finansowe wobec byłych zawodników Startu jakich jak:Zagar,Ułamek i inni, wszak klub nie odcina się od tego co było:)))
  • AMON Zgłoś
   Najważniejsze żeby Piastowski Orzeł wrócił na kevlary naszych zawodników ! A w Marcu oby udało się powołać SSA pod nazwą SKS START i będzie SUPER .

   Komentarze (2)

   PRZEJDŹ NA WP.PL