Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Oliver BerntzonWP SportoweFakty / Tomasz Kordys / Na zdjęciu: Oliver Berntzon

Żużel. Znamy plany sparingowe Startu Gniezno. Bardzo mocni przeciwnicy

Mateusz Domański
Mateusz Domański
W sobotę menedżer Car Gwarant Startu Gniezno przedstawił sparingpartnerów swojego zespołu w okresie przygotowawczym do sezonu 2020. Plany czerwono-czarnych zakładają zmierzenie się z bardzo mocnymi przeciwnikami.

Car Gwarant Start Gniezno sprawdzi formę na tle rywali z najwyższej półki. W gronie sparingpartnerów drużyny z pierwszej stolicy Polski znalazły się takie zespoły, jak Fogo Unia Leszno i Betard Sparta Wrocław, a więc aktualny Drużynowy Mistrz Polski i wicemistrz naszego kraju. Wygląda to imponująco. 

Czytaj także: Falubaz Zielona Góra pokazał nowy kevlar. Obyło się bez rewolucji

Dodatkowo czerwono-czarni zmierzą się przed rozpoczęciem rozgrywek Nice 1. Ligi Żużlowej z drużyną z najniższego szczebla rozgrywkowego. Sparingpartnerem Startu będzie także zespół ze stolicy Wielkopolski - Power Duck Iveston PSŻ Poznań.

- Moim wielkim marzeniem na przyszły rok jest awans do finału. Będę się starał je spełnić - podkreśla Rafael Wojciechowski, menedżer ekipy z Grodu Lecha. Opiekun gnieźnian mierzy w wielki finał rozgrywek, który w ostatniej chwili uciekł mu w tym sezonie.

Dokładne daty treningów punktowanych Car Gwarant Startu nie są jeszcze określone. Wiemy natomiast, że w przyszłym roku gnieźnieńskich żużlowców nadal będzie wspierać firma Aforti.

Czytaj także: Oczekiwania kibiców spełnione. Start znów korzysta z historycznej "eski"

ZOBACZ WIDEO Cieślak o odejściu Miedzińskiego z Włókniarza. "Dużo do powiedzenia miał jego sponsor"

Czy Car Gwarant Start Gniezno awansuje do finału Nice 1. LŻ?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (6):

Wszystkie komentarze (6)

Komentarze (6)

PRZEJDŹ NA WP.PL