Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Oliver Berntzon WP SportoweFakty / Tomasz Kordys / Na zdjęciu: Oliver Berntzon

Żużel. Znamy plany sparingowe Startu Gniezno. Bardzo mocni przeciwnicy

Mateusz Domański
Mateusz Domański
W sobotę menedżer Car Gwarant Startu Gniezno przedstawił sparingpartnerów swojego zespołu w okresie przygotowawczym do sezonu 2020. Plany czerwono-czarnych zakładają zmierzenie się z bardzo mocnymi przeciwnikami.

Car Gwarant Start Gniezno sprawdzi formę na tle rywali z najwyższej półki. W gronie sparingpartnerów drużyny z pierwszej stolicy Polski znalazły się takie zespoły, jak Fogo Unia Leszno i Betard Sparta Wrocław, a więc aktualny Drużynowy Mistrz Polski i wicemistrz naszego kraju. Wygląda to imponująco. 

Czytaj także: Falubaz Zielona Góra pokazał nowy kevlar. Obyło się bez rewolucji

Dodatkowo czerwono-czarni zmierzą się przed rozpoczęciem rozgrywek Nice 1. Ligi Żużlowej z drużyną z najniższego szczebla rozgrywkowego. Sparingpartnerem Startu będzie także zespół ze stolicy Wielkopolski - Power Duck Iveston PSŻ Poznań.

- Moim wielkim marzeniem na przyszły rok jest awans do finału. Będę się starał je spełnić - podkreśla Rafael Wojciechowski, menedżer ekipy z Grodu Lecha. Opiekun gnieźnian mierzy w wielki finał rozgrywek, który w ostatniej chwili uciekł mu w tym sezonie.

Dokładne daty treningów punktowanych Car Gwarant Startu nie są jeszcze określone. Wiemy natomiast, że w przyszłym roku gnieźnieńskich żużlowców nadal będzie wspierać firma Aforti.

Czytaj także: Oczekiwania kibiców spełnione. Start znów korzysta z historycznej "eski"

ZOBACZ WIDEO Cieślak o odejściu Miedzińskiego z Włókniarza. "Dużo do powiedzenia miał jego sponsor"TAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

Czy Car Gwarant Start Gniezno awansuje do finału Nice 1. LŻ?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (6):

Wszystkie komentarze (6)

Komentarze (6)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL