Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mirosław Jabłoński i prezes firmy Syngenta Polska Marek ŁuczakMateriały prasowe / Na zdjęciu: Mirosław Jabłoński i prezes firmy Syngenta Polska Marek Łuczak

Żużel. Zmiany u Mirosława Jabłońskiego. Zawodnik Orła Łódź przywdzieje nowe barwy

Mateusz Domański
Mateusz Domański
W środę Mirosław Jabłoński pochwalił się pozyskaniem nowego sponsora głównego na sezon 2020. To oznacza, że wychowanek Startu Gniezno będzie występował w innych barwach niż w tym roku.

Przypomnijmy, że w sezonie 2019 Mirosławowi Jabłońskiemu towarzyszyła firma Aforti, a wraz z nią takie barwy jak niebieska i biała. Przed sezonem 2020 doszło u niego do zmian. Z gnieźnieńskiego klubu trafił do Orła Łódź i ponadto pozyskał nowego sponsora głównego, a wraz z nim - odmienne barwy. Teraz zawodnik będzie utożsamiał się z czernią i pomarańczem, a to efekt nawiązania współpracy z firmą Sygenta.

Czytaj także: Martin Smolinski padł ofiarą przestępców. Skradziono mu motocykl

To pierwsza w Polsce firma z branży rolnej, która zdecydowała się na współpracę z zawodnikiem żużlowym. Dlaczego postanowiła wesprzeć Mirosława Jabłońskiego?

- Wybraliśmy Mirosława Jabłońskiego, bo wierzymy, że za sprawą zarówno jego talentu, ambicji, umiejętności jak i doświadczenia, ma przed sobą jeszcze wiele udanych startów i z pewnością wniesie pozytywną energię do drużyny Orła Łódź - wyjaśnił Marek Łuczak, prezes Syngenta Polska.

Przed Mirosławem Jabłońskim zupełnie nowe wyzwania, jakie niesie za sobą przejście z Car Gwarant Startu Gniezno do drużyny z Łodzi. - Przejście do nowego klubu nigdy nie jest łatwe. To nie tylko nowa drużyna, ale także wysokie oczekiwania kibiców i chyba jeszcze większe oczekiwania wobec samego siebie. Cieszę się, że w tym momencie - tak ważnym dla każdego zawodnika - mam za sobą wsparcie tak silnego partnera, jakim jest Syngenta Polska. Pozwoli to na przygotowanie się do sezonu jak nigdy dotąd - stwierdził żużlowiec.

Czytaj także: Oni mogą zrobić różnicę. Oskar Fajfer to jest fajter. Średnia 2,0 to absolutne minimum

ZOBACZ WIDEO: Żużel. #MagazynBezHamulców. Prezes Włókniarza w ogniu pytań o Drabika, Cieślaka i Doyle’a

Czy Mirosław Jabłoński będzie krajowym liderem Orła Łódź?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (6):

 • omen Zgłoś
  cos pan redaktor niedoinformowany bo tak się składa ze ww. firma nie jest pierwsza z branży rolnej co sponsoruje żużel. Panie redaktorze od dawna w żużlu jest firma Agromix. Były też
  Czytaj całość
  inne.
  • ZKS Ovia Ostrów Zgłoś
   Zobaczcie sobie to - kilka komentarzy, głównie przychylnych, a każdy zminusowany. Nie piszę tutaj komentarzy, bo nie widzę w tym sensu,jednakże to mnie ruszyło. Może czas najwyższy,
   Czytaj całość
   aby szanowna redakcja zaczęła sprawdzać co robią? Zwykli podjudzacze minusuja, piszą komentarze, a blokujecie sensownych ludzi i ich komentarze. Totalna błazenada ze strony spwp. Żegnam te stronę ozięble.
   • Bartosz Kryszewski Zgłoś
    Powodzenia w Lodzi Mirek oby bez kontuzji
    Wszystkie komentarze (6)

    Komentarze (6)

    PRZEJDŹ NA WP.PL