Najnowsze Wyniki/Kalendarz
wypełniony stadion Startu GnieznoWP SportoweFakty / Tomasz Kordys / Na zdjęciu: wypełniony stadion Startu Gniezno

Żużel. W Gnieźnie nie ma wyścigu po karnety. Spóźnialscy mogą się zdziwić

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Wydawać by się mogło, że gnieźnieńscy kibice będą walić po karnety drzwiami i oknami. Wcale tak nie jest. Nie skusiły ich dobre wyniki drużyny, a także atrakcyjna promocja. Spóźnialscy mogą się zdziwić, bo za chwilę ceny wzrosną.

W niektórych ośrodkach zainteresowanie karnetami jest ogromne. Padają rekordy. W Gnieźnie natomiast sprzedaż stałych wejściówek utrzymuje się na poziomie podobnym do zeszłorocznego. - Największy ruch i tak zawsze jest w styczniu czy lutym. Teraz jakichś rekordowych wyników nie ma. Na razie ruch jest bardzo podobny do tego, który odnotowaliśmy w poprzednich latach - mówi Rafael Wojciechowski, menedżer Car Gwarant Startu Gniezno.

Czytaj także: Jego pasją jest kolekcjonowanie kevlarów. Zrobił wyjątek i jeden oddał

Ci, którzy zdecydują się na kupno karnetu do 20 grudnia, mogą liczyć na atrakcyjną promocję i dwa mecze "w gratisie". Później ceny wzrosną o 30 złotych (za wyjątkiem karnetu dziecięcego). Może okazać się zatem tak, że spóźnialscy obudzą się z ręką w nocniku i będą zdziwieni. - Zachęcamy do zakupu karnetów. Decydując się na transakcję przed świętami, kibice mogą liczyć na dwa gratisowe mecze. Po świętach cena będzie wyższa - zachęca opiekun czerwono-czarnych.

Wyniki Start ma dobre, a ponadto serwuje całkiem niezłą ofertę dla karnetowiczów. Olbrzymiego zainteresowania wśród kibiców jednak nie ma. Czy ich postawę można nazwać rozczarowującą? - Trudno stwierdzić. Nie jest powiedziane, że w przyszłym tygodniu nie będzie "boomu". Trochę się spieszymy, bo ludzie często czekają z prezentami do ostatniego tygodnia przed świętami. Są telefony o karnety, więc ruch może się zwiększyć. Na pewno cały czas będziemy dbać o to, by promować karnety. Niedługo okazja na zakup tańszych karnetów dobiegnie końca - dodaje menedżer Startu.

ZOBACZ WIDEO Żużel. #MagazynBezHamulców. Prezes Włókniarza w ogniu pytań o Drabika, Cieślaka i Doyle’a

Jak już zostało wspomniane, po 20 grudnia ceny karnetów na domowe mecze Startu Gniezno wzrosną. - Za chwilę wszyscy będą zdziwieni, dlaczego karnety są droższe. My jasno przedstawiamy, że promocja trwa wyłącznie do świąt. Być może kibice są aż tak wielkimi fanami "czarnego sportu", że chcą wzbogacić klub o dodatkową kasę po świętach i zakupić droższe karnety. Z tego powodu też się cieszę, że nie idzie ich teraz aż tyle. Przekonaliśmy się o tym, że co rok sprzedaż w grudniu jest podobna - podsumował z uśmiechem na twarzy Rafael Wojciechowski.

Promocyjne ceny karnetów na domowe mecze Car Gwarant Startu Gniezno w sezonie 2020 - obowiązujące do 20.12 włącznie - przedstawiają się następująco:

* karnet trybuna - 270 zł
upoważnia do wejścia na trybunę krytą
* karnet normalny - 180 zł
upoważnia do wejścia na cały stadion (sektor A,B,C) oprócz trybuny krytej
* karnet ulgowy - 120 zł
upoważnia do wejścia na cały stadion (sektor A,B,C) oprócz trybuny krytej:
- uczniów i studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją
- seniorów powyżej 65 lat
- kobiety
* karnet dziecięcy - 50 zł
upoważnia do wejścia na cały stadion (sektor A,B,C) oprócz trybuny krytej:
- dzieci w wieku od 4. do 12. roku życia
Dzieci do 3.roku życia włącznie mecze ligowe w sezonie 2020 oglądać będą za darmo.

Czytaj także: Zmiany u Mirosława Jabłońskiego. Zawodnik Orła Łódź przywdzieje nowe barwy

Jak oceniasz ceny karnetów na domowe mecze Startu Gniezno?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

PRZEJDŹ NA WP.PL