Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Leon Madsen (kask żółty) w walce z Emilem Sajfutdinowem WP SportoweFakty / Jarosław Pabijan / Na zdjęciu: Leon Madsen (kask żółty) w walce z Emilem Sajfutdinowem

Żużel. Leon Madsen wrzucił zdjęcie, które mrozi krew w żyłach. Noga żużlowca nie jest w dobrym stanie

Sebastian Zwiewka
Sebastian Zwiewka
Leon Madsen ostatnio przeszedł dwa zabiegi. Najskuteczniejszy żużlowiec PGE Ekstraligi i prezes Michał Świącik szybko jednak uspokoili kibiców. Ze zdrowiem Duńczyka miało być wszystko w porządku, ale najnowsze wrzucone zdjęcie mrozi krew w żyłach.

TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Gnieźnie. Oglądaj w Eurosporcie!

Nie tylko kibiców spod Jasnej Góry martwi stan zdrowia Leona Madsena. Michał Świącik kilka dni temu powiedział nam, że wicemistrz świata wyciągnął druty z kolana i przyjechał do niego ze swoją narzeczoną Magdą Bradtke. Prezes forBET Włókniarza zapewnił, że z liderem częstochowian jest wszystko w porządku i będzie gotowy do jazdy na początek nowego sezonu.

Celem zabiegów nie było ratowanie zdrowia żużlowca, tylko miały usunąć dyskomfort, jaki czuł w trakcie jazdy. Duńczyk przejechał długą drogę z Gdańska do Poznania i na nic się nie skarżył. To dobra wróżba dla kibiców z Częstochowy.

Zobacz takżeŻużel. Gorące krzesła trenerów. Brak jakiejkolwiek strategii, tylko Robert Kempiński wyróżnia się na tym polu

Powodem paniki były zdjęcia z klinik wrzucone przez Madsena w mediach społecznościowych. Pojawiły się nawet plotki, że zabraknie go na torze w sezonie 2020. Dyskusja wróci po opublikowaniu najnowszego zdjęcia, które mrozi krew w żyłach. Noga 31-latka nie jest w dobrym stanie. W klubie spod Jasnej Góry na razie nie mówi się o tym, że żużlowiec straci przygotowania do następnych rozgrywek. Panuje tam spokój i wszyscy oczekują, że zawodnik niebawem rozpocznie pierwsze treningi.

Zobacz takżeŻużel. Jak nie zaliczysz tego testu, nie pojedziesz w lidze. Na razie zrobiła to tylko Sparta

Najnowsze zdjęcie Leona Madsena na Instagramie:

Wyświetl ten post na Instagramie.

5 days after the operation #gettingbackstronger

Post udostępniony przez Leon Madsen 30 (@leonmadsenracing)

ZOBACZ WIDEO Żużel. #MagazynBezHamulców. Prezes Włókniarza w ogniu pytań o Drabika, Cieślaka i Doyle’aCzy kibice mają powody do obaw?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (18):

Wszystkie komentarze (18)

Komentarze (18)

×
    Wszystkie komentarze (18)
    PRZEJDŹ NA WP.PL