Najnowsze Wyniki/Kalendarz
stadion w Częstochowie WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: stadion w Częstochowie

Żużel. Włókniarz upiera się na numerowane miejsca. Sporo fanów niezadowolonych

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
Wprowadzenie miejsc numerowanych na SGP Arenie w Częstochowie wywołało sporą dyskusję wśród fanów. Tyleż samo jest zwolenników, jak i przeciwników nowego rozwiązania. Czy Włókniarzowi grozi bunt kibiców?

Nowości z reguły mają to do siebie, że najpierw należy się do nich przyzwyczaić. Podobnie może być w przypadku forBET Włókniarza Częstochowa, który od 2020 wprowadza miejsca numerowane na całym stadionie.

"Z uwagi na liczne prośby naszych fanów od najbliższego sezonu funkcjonować będzie sprzedaż biletów i karnetów na miejsca numerowane. Każdy z Państwa będzie miał możliwość zakupu karnetu na wybrane przez siebie miejsce" - przekazał klub za pośrednictwem Facebooka (więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ).

Wśród kibiców rozgorzała dyskusja na temat nowego rozwiązania. Zdania są mocno podzielone - ilu zwolenników, tyleż samo przeciwników numeracji miejsc.

ZOBACZ WIDEO Żużel. #MagazynBezHamulców. Prezes Włókniarza w ogniu pytań o Drabika, Cieślaka i Doyle’a

Czytaj także: Kartka z kalendarza - styczeń. Gollob dyrektorem Polonii i przedłużająca się agonia Stali Rzeszów

"Gratuluję jednego z najgłupszych pomysłów. Czyli że teraz już nie można siąść ze znajomymi, bo nie kupiło się karnetów/biletów razem". "Wniosek jest taki, że w karnet nie ma się co bawić". "Szkoda, że nie ma karnetów na miejsca stojące, bo tylko tak będzie można obejrzeć mecz w większym gronie" - to tylko część negatywnych komentarzy na temat numerowanych miejsc w Częstochowie.

Nie brakuje jednak także pozytywnych głosów. - "To nie jest porażka. To krok w dobrym kierunku. Skończy się bezsensowne zajmowanie miejsc". "Jak dla mnie mega plus. Na mało których imprezach nie ma numerowanych miejsc" - piszą kibice na stronie klubu na Facebooku.

Czytaj także: Pojawiło się światełko w tunelu. MRGARDEN GKM ma diament do oszlifowania

forBET Włókniarzowi Częstochowa może grozić częściowy bunt kibiców. Nie brakuje bowiem komentarzy kibiców z wieloletnim stażem, którym nie podoba się ta zmiana i czują się przez klub pominięci. Niektórzy z nich zapowiadają bojkot meczów i poprzez oglądanie ich w telewizji. Z jednej strony numerowane miejsca to znak czasów i swego rodzaju udogodnienie, z drugiej zaburzenie pewnych przyzwyczajeń.

TAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

Czy miejsca na stadionach powinny być numerowane?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (35):

 • Cz-waCKM Zgłoś
  Prezes martwi się tylko o kasę wpływy i sprzedaż karnetów , mając głęboko w d...e tych co kupowali przez lata bilety i programy ! Co z nimi ? Mają teraz kupować bilety i oglądać
  Czytaj całość
  mecz na stojąco w przejściu ? Czy może siedzieć przy siatce na wirażu WSTYD ! - MOJA NOGA I MOJEJ CAŁEJ LICZNEJ RODZINY TAM NIE POSTANIE ! Tak więc jesteś prezesie o jakieś 240-340 zł na każdym meczu lżejszy... :) - ALE , NIC TO... - Nie wspominając o słabej nie wykwalifikowanej "ochronie" którą stanowią na stadionie młodzi chłopcy i dziewczynki dorabiający sobie 20zł za mecz. - Kto będzie za to odpowiedzialny jak coś poważnego się stanie ? Te dzieci ? :) :) :) - Organizacja kolejki kasy wejścia na stdion wc i lanie gdzie popadnie pod płotem czy żywopłotem marna ochrona z łapanki , to bolączki od lat ! ! ! - Może o tym powinien pomyśleć i na ten temat się wypowiedzieć pan prezes Swiącik z całym zarządem bo śmiesznie to wygląda jak się na to wszystko patrzy ! TAKA JEST PRAWDA ... grunt że dobrze sprzedają się karnety , ciekawe co by na to powiedzieli kibice w Lublinie. - Śmiech byłby wyraźnie słyszalny pod Jasną Górą... :)
  • leonidaswro Zgłoś
   Trzykrotnie napisałem, że to dobry pomysł bo chodzi także o bezpieczeństwo. Dwukrotnie mój wis wycięto. Ktoś wie dlaczego?P.S. Zrobiłem sobie kopię i będę wklejał.
   • Wilczur Zgłoś
    Jak to jest z tymi komentarzami? Jeden z dodanych przeze mnie z małymi zmianami jest widoczny trzy razy. Przez długi czas po dodaniu nie był widoczny więc sądziłem, że jakieś ciemne
    Czytaj całość
    siły mętnego nurtu za to odpowiadają i napisałem go ponownie i ponownie. Następny który napisałem do kogoś innego nie jest widoczny do tej pory. Hmm.
    Wszystkie komentarze (35)

    Komentarze (35)

    ×
     Wszystkie komentarze (35)
     PRZEJDŹ NA WP.PL