Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Chris HarrisWP SportoweFakty / Jarosław Pabijan / Na zdjęciu: Chris Harris

Żużel. Świąteczny prezent dla kibiców Panthers. Chris Harris w Peterborough

Tomasz Janiszewski
Tomasz Janiszewski
Prezent pod choinkę dla fanów Peterborough Panthers. Nowym zawodnikiem tegorocznej ostatniej drużyny Premiership został Chris Harris. Kornwalijczyk z Truro jest trzecim żużlowcem zakontraktowanym przez ten klub na sezon 2020.

Trzykrotny indywidualny mistrz Wielkiej Brytanii (2007, 2009, 2010) minioną kampanię Premiership spędził w Ipswich Witches, z którym dotarł aż do finału play-off. Tam lepsze okazało się jednak Swindon Robins. Teraz Chris Harris sprawdzi się w Peterborough Panthers, które 2019 roku nie zaliczy do udanych. Pantery powróciły do elity, ale zajęły w tabeli ostatnie miejsce. Dla "Bombera" to powrót do tego klubu. Wcześniej startował w nim w latach 2003 i 2017.

CZYTAJ WIĘCEJ: Opublikowano terminarz zawodów w Czechach. Okrojona Extraliga

Sam zainteresowany bardzo cieszy się ponownym nawiązaniem współpracy z promotorem Colinem Prattem, z którym niegdyś był w Coventry Bees. - Nie mogę się doczekać przyszłego roku w Peterborough i ponownego spotkania z Colinem Prattem. Brał mnie kiedyś do Coventry i mi zaufał. Gdy niegdyś chciano mnie zwolnić w jednym z klubów, wstawił się za mną i powiedział, że mam zostać. To dzięki niemu dotarłem tu, gdzie jestem - przyznał Harris.

W 2020 roku zwycięzca Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff sprzed dwunastu lat będzie ścigał się też w Championship w Birmingham Brummies oraz na długim torze. Dodajmy, że Harris jest trzecim jeźdźcem Peterborough zakontraktowanym na nowy sezon. Wcześniej umowy z Panterami podpisali Michael Palm Toft i Bradley Wilson-Dean.

ZOBACZ WIDEO Żużel. #MagazynBezHamulców. Prezes Włókniarza w ogniu pytań o Drabika, Cieślaka i Doyle’a

Czy brakuje ci Chrisa Harrisa w polskiej lidze?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL