Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Eduard Krcmar, Marcin Nowak WP SportoweFakty / Sandra Rejzner / Na zdjęciu: Eduard Krcmar, Marcin Nowak

Żużel. PSŻ z nowym sponsorem tytularnym. Jest nim firma z branży nieruchomości

Artur Babicz
Artur Babicz
SpecHouse PSŻ Poznań - tak oficjalnie będzie nazywać się drużyna ze stolicy Wielkopolski. Nowy sponsor Skorpionów to doświadczona firma z branży nieruchomości. Umowa pomiędzy klubem a poznańską agencją nieruchomości została zawarta na rok.

PSŻ Poznań nie próżnował w przerwie świąteczno-noworczonej i przygotował dla swoich sympatyków bardzo dobrą wiadomość. Podczas wtorkowej konferencji prasowej został ogłoszony nowy sponsor tytularny zespołu, a została nim agencja nieruchomości - SpecHouse.

SpecHouse to doświadczona firma z branży nieruchomości. W swoich działaniach stawia na kompleksowe podejście do zarządzania nieruchomości i zajmuje się, m.in. pośrednictwem w kupnie/sprzedaży nieruchomości, pomocy w wynajmie mieszkań, wykończeniem wnętrz czy doradztwem prawnym.

Zobacz także:To dzięki niemu Zmarzlik został Sportowcem Roku

- Na rynku poznańskim działamy od 6 lat, a od kilku lat notujemy bardzo duży progres pod względem obrotów. W związku z tym stwierdziliśmy, że warto byłoby podjąć się nowych tematów. Obserwowaliśmy różne dyscypliny sportu. Następnie poznaliśmy prezesa Ładzińskiego, który zaprosił nas na Śniadanie Biznesowe i tak zaczęła się nasza współpraca. Od listopada prowadziliśmy negocjacje nad sponsoringiem tytularnym i zakończyły się one sukcesem - mówił podczas konferencji prasowej Piotr Bucholz, prezes SpecHouse. - Mam nadzieję, że dzięki naszej owocnej współpracy z klubem osiągniemy wspólny cel, jakim jest awans do Nice 1.LŻ. Z naszej strony deklarujemy pełne zaangażowanie - dodał

Umowa z firmą SpecHouse została zawarta na rok z możliwością przedłużenia na kolejne sezony. SpecHouse na pozycji sponsora tytularnego zastąpiła Power Duck oraz Iveston.

Zobacz także:Zespoły z największymi zmianami w składach

ZOBACZ WIDEO Żużel. #MagazynBezHamulców. Prezes Włókniarza w ogniu pytań o Drabika, Cieślaka i Doyle’aTAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

Czy SpecHouse PSŻ Poznań awansuje do fazy play-off 2. LŻ w sezonie 2020?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (6):

Wszystkie komentarze (6)

Komentarze (6)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL