Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Bartosz ZmarzlikWP SportoweFakty / Jarosław Pabijan / Na zdjęciu: Bartosz Zmarzlik

Żużel. Stal Gorzów podpisała umowę z wielkim koncernem! Magia Zmarzlika pomogła klubowi

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Jedno z wiodących przedsiębiorstw produkujących samochody ciężarowe będzie partnerem Stali Gorzów. Prezes Marek Grzyb chwali się podpisaniem umowy z MAN Polska. Mówi o wielkim sukcesie, do którego mocno przyczynił się Bartosz Zmarzlik.

O tym, że truly.work Stal ma gotową umowę z dużym partnerem, wiedzieliśmy już od kilku dni. Gorzowianie dogrywali jednak ostatecznie szczegóły współpracy i dlatego jego nazwę trzymali w tajemnicy. Wszystko przebiegło jednak w szybkim tempie. Po drodze nie było żadnych komplikacji i mamy kolejny wielki sukces.

MAN działa w Polsce przez cztery spółki zależne, w tym dwie produkcyjne. Zajmuje się między innymi sprzedażą i serwisem samochodów ciężarowych, a także autobusów miejskich. To część światowego koncernu z siedzibą w Monachium. MAN SE to jedna z trzydziestu największych niemieckich spółek akcyjnych. Zatrudnia na całym świecie 55 030 pracowników w ponad 180 krajach. Jej właścicielem jest Volkswagen AG.

Zobacz także: To on uruchomił lawinę dla Zmarzlika. Komarnicki obiecuje, że wyśle mu swoje najlepsze cygaro

- Liczby robią wrażenie i jesteśmy naprawdę dumni, bo do Stali Gorzów wchodzi wielki biznes - mówi nam prezes Marek Grzyb, który osobiście prowadził rozmowy z nowym partnerem. Ważną rolę w całej układance odegrał mistrz świata Bartosz Zmarzlik. - Jego sukcesy na pewno były magnesem, ale chciałbym zaznaczyć, że rozmowy toczyły się zanim został sportowcem roku. Można powiedzieć, że najważniejsze warunki współpracy dograliśmy wcześniej. To pokazuje, że w MAN Polska są inteligentni ludzie, którzy sami zorientowali się w rosnącym potencjale sportu żużlowego - przekonuje Grzyb.

Umowa z MAN Polska została podpisana na sezon 2020. To kolejny duży sukces nowego prezesa, ale wszystko wskazuje na to, że na kibiców Stali czeka więcej dobrych wieści. Z naszych informacji wynika, że Marek Grzyb ma jeszcze jednego asa w rękawie. Rozmowy z kolejnym dużym partnerem są na zaawansowanym etapie i niebawem mogą zakończyć się podpisaniem umowy, która oznaczałyby dla Stali duży zastrzyk finansowy.

ZOBACZ WIDEO Bartosz Zmarzlik typował Roberta Lewandowskiego na sportowca roku w PolscePOLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Czy truly.work Stal Gorzów w sezonie 2020 wróci do walki o medale?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (47):

Wszystkie komentarze (47)

Komentarze (47)

×
    Wszystkie komentarze (47)
    PRZEJDŹ NA WP.PL