Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Ireneusz NawrockiNewspix / Maciej Goclon / Na zdjęciu: Ireneusz Nawrocki.

Żużel. Kibice oszukani przez Nawrockiego kupią karnet za 1zł! Jest jedno "ale"

Przemysław Półgęsek
Przemysław Półgęsek
Kibice, którzy przed minionym sezonem zakupili karnety na mecze Stali i nie mogli ich wykorzystać z powodu upadku klubu mają możliwość nabycia całosezonowej wejściówki na trybuny RzTŻ-u za złotówkę. Muszą jednak kupić drugi karnet.

Dystrybucja karnetów rozpocznie się już wkrótce. Możliwość zakupu będzie dostępna w Internecie oraz budynku klubowym przy ulicy Hetmańskiej. Przypomnijmy jeszcze raz: każda osoba, która została naciągnięta rok temu przez Ireneusza Nawrockiego będzie mogła nabyć drugi karnet za złotówkę - pierwszy zaś przekazać na przykład krewnemu - poinformował portal plus.nowiny24.pl.

RzTŻ Rzeszów zaprezentował również nowy krój klubowych koszulek. Mechanicy i działacze będą pojawiać się na stadionach całej Polski w biało-niebieskiej odzieży z wymownym hasłem: "Jedna drużyna, Jedno marzenie". T-shirty trafią również do otwartej sprzedaży.

Ogłoszono też datę i miejsce pierwszego zgrupowania nowego rzeszowskiego klubu. W dniach 23-29 stycznia drużyna uda się do ośrodka w Arłamowie znanego przede wszystkim ze zgrupowań piłkarskiej reprezentacji Polski. W obozie nie wezmą udziału jedynie Ilja Czałow oraz Kenneth Hansen. Rosjanin wciąż nie otrzymał wizy.

Czytaj także: Bartosz Zmarzlik odpowiedział Wojciechowi Kowalczykowi. "Zapraszam na derby"

ZOBACZ WIDEO Bartosz Zmarzlik typował Roberta Lewandowskiego na sportowca roku w PolscePOLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Czy podoba Ci się promocja ogłoszona przez RzTŻ?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (13):

Wszystkie komentarze (13)

Komentarze (13)

×
    Wszystkie komentarze (13)
    PRZEJDŹ NA WP.PL