Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kacper Woryna, Krzysztof MrozekWP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: Kacper Woryna, Krzysztof Mrozek.

Żużel. Trzech zawodników z PGE Ekstraligi wystąpi w programie "Jaka to melodia"

Przemysław Półgęsek
Przemysław Półgęsek
Szymon Woźniak, Dominik Kubera i Kacper Woryna wezmą udział w znanym telewizyjnym show "Jaka to Melodia". Odcinek zostanie nagrany już w ten weekend.

Na antenie TVP1 zostanie jednak wyemitowany dopiero 15 lutego o 17:25. "Jaka to melodia" jest jednym z najchętniej oglądanych programów telewizyjnych w naszym kraju. Goście prowadzącego program Rafała Brzozowskiego muszą popisać się znajomością muzycznych hitów i co ważne refleksem - domeną żużlowców.

Nagroda ze specjalnego odcinka z udziałem Kacpra Woryny, Szymona Woźniaka i Dominika Kubery zostanie przekazana na cel charytatywny.

Ostatnimi czasy żużlowcy mają coraz więcej okazji do popularyzowania dyscypliny i promocji swych osób za pośrednictwem telewizji. Spora w tym zasługa Bartosza Zmarzlika, który po zdobyciu nagrody dla najlepszego sportowca minionego roku pojawił się między innymi w studiu skoków narciarskich.

Czytaj także: Kibice oszukani przez Nawrockiego kupią karnet za 1zł! Jest jedno "ale"

ZOBACZ WIDEO Rajd Dakar. Kamil Wiśniewski przeszedł do historii. "Czapki z głów"POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Czy podoba Ci się zainteresowanie mainstreamu żużlem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (11):

Wszystkie komentarze (11)

Komentarze (11)

×
    Wszystkie komentarze (11)
    PRZEJDŹ NA WP.PL