Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Nicki Pedersen na motorowerze Materiały prasowe / DR1 / Nicki Pedersen na motorowerze

Żużel. Nicki Pedersen wystąpił w duńskiej telewizji. Ścigał się na... motorowerze

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
Trzykrotny mistrz świata Nicki Pedersen kilkukrotnie brał udział w programach emitowanych przez duńską telewizję. Ostatnio wziął udział w show pod nazwą "Versus", gdzie przyszło mu wystąpić w nietypowym wyścigu.

Versus to program emitowany w telewizji DR1, w którym uczestnicy podejmują się różnych wyzwań. W jednym z odcinków dwójka mężczyzn próbowała odtworzyć próbę włamania z kultowego duńskiego filmu "Gang Olsena", w innym brały udział gwiazdy duńskiego badmintona.

Ostatnio w programie pojawił się Nicki Pedersen, któremu przyszło zmierzyć się w nietypowym pojedynku na torze. Jego przeciwnikiem był nowicjusz, dla którego był to pierwszy kontakt z motocyklem żużlowym.

Trzykrotny indywidualny mistrz świata jechał z kolei na... motorowerze. Początkowo to żużlowiec znajdował się na prowadzeniu, a na nagraniu widać jak próbował nawet zablokować swojego rywala. Ostatecznie nowicjusz zdołał go wyprzedzić i dotrzeć do mety na pierwszej pozycji.

Zobacz nietypowy wyścig z udziałem Nickiego Pedersena
:

To nie jedyny nietypowy pojedynek z udziałem Nickiego Pedersena. W 2015 roku Duńczyk wystąpił w Sportsquiz w duńskiej telewizji. Jednym z jego zadań było przystąpienie do rycerskiego pojedynku na rowerach (zobacz TUTAJ).

W sezonie 2020 Nicki Pedersen będzie zawodnikiem MRGARDEN GKM-u Grudziądz. 43-latka ponownie zabraknie za to w cyklu Speedway Grand Prix. Duńczyk po raz ostatni o mistrzostwo świata walczył w 2018 roku, stanął nawet na podium podczas turnieju w Malilli.

Czytaj także:
Prezes Stali Gorzów wywołał burzę i podzielił kibiców. Klub szuka kasy na Zmarzlika i nową gwiazdę
Prezes klubu PGE Ekstraligi szokuje. Wziął doping, żeby sprawdzić, jak to działa


ZOBACZ WIDEO #MagazynBezHamulców: Gorąca linia Ostafińskiego z Kryjomem. Co ma Pawlicki do Zmarzlika

Czy Nicki Pedersen będzie liderem MRGARDEN GKM-u Grudziądz w sezonie 2020?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL