Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Adam Ellis w kasku niebieskimWP SportoweFakty / Jakub Janecki / Na zdjęciu: Adam Ellis w kasku niebieskim

Żużel. Poznaliśmy ofertę karnetową RzTŻ Rzeszów. Jest specjalna oferta dla oszukanych przez Nawrockiego

Bartosz Komsta
Bartosz Komsta
W środę Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe zainicjowało sprzedaż karnetów na sezon 2020. Pierwsi nabywcy będą mogli otrzymać swoje wejściówki już w piątek podczas oficjalnej prezentacji drużyny.

Od środy kibice Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego mogą nabywać karnety upoważniające do wejścia na mecze swojej drużyny. Wejściówki można kupować dwojako: za pośrednictwem portalu Kupbilet.pl oraz osobiście w siedzibie klubu. Na tę chwilę RzTŻ przygotował trzy rodzaje karnetów.

KARNET NORMALNY 
Cena: 100 zł

Posiadacze tego karnetu są upoważnieni do wejścia na:
- wszystkie mecze fazy zasadniczej Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego tj. 5 meczów w Rzeszowie,
- mecze sparingowe drużyny,
- Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa,
- zawody organizowane w ramach Ligi Juniorów.

Czytaj też:Żużel. Taktyka Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego. Ellis ma pchać młodzież w górę

KARNET ULGOWY
Cena: 50 zł

Ten rodzaj karnetu jest przeznaczony dla studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją studencką, uczniów powyżej 9. roku życia, emerytów i rencistów z ważną legitymacją oraz opiekunów osób niepełnosprawnych. Zakres karnetu ulgowego jest identyczny jak w przypadku karnetu normalnego.

KARNET DZIECIĘCY 
Cena: 20 zł

Ten rodzaj karnetu przygotowany jest dla najmłodszych kibiców Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego i upoważnia do wstępu na stadion dzieci do ukończenia 9. roku życia.

Nie jest to jednak koniec oferty biletowej RzTŻ. Jak poinformował klub za pośrednictwem swojego profilu facebookowego, 15 lutego ruszyć ma sprzedaż biletów na trybunę główną oraz specjalnych biletów typu VIP. Poza zakresem karnetów normalnych będą one obejmować także wstęp na Memoriał Eugeniusza Nazimka oraz (w przypadku awansu RzTŻ do rundy play-off) wszystkie mecze fazy finałowej. Posiadacze tych wejściówek będą mogli również zaparkować swój samochód na terenie stadionu.

Zobacz także:Żużel. Speed Car Motor wiąże przyszłość z Dawidem Lampartem? Zawodnik ostro trenuje i chce walczyć o skład

Ponadto wszystkie osoby, które zakupiły karnet na sezon 2019, mogą wymienić go na nowy, obowiązujący w sezonie 2020 za symboliczną złotówkę. Warunkiem, który musi być spełniony, aby skorzystać z tej okazji jest jednoczesne kupno drugiego karnetu po obowiązującej cenie. Ten gest ze strony RzTŻ zasługuje na pochwałę, gdyż nowy klub wcale nie musiał niczego wynagradzać kibicom oszukanym przez Ireneusza Nawrockiego.

Sezon ligowy w Rzeszowie rozpocznie się 3 lub 4 kwietnia, kiedy to RzTŻ podejmie faworyta do wygrania rozgrywek 2.LŻ - OK Bedmet Kolejarz Opole. W kwietniu Rzeszów będzie ponadto gospodarzem kilku imprez indywidualnych m.in eliminacji Złotego i Brązowego Kasku oraz finału Złotego Kasku. Rzeszowską drużynę z pewnością czekają jeszcze przedsezonowe mecze sparingowe.

POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Jak oceniasz ceny karnetów przygotowane przez Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL