Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kacper GomólskiWP SportoweFakty / Wiesław Wardaliński. / Na zdjęciu: Kacper Gomólski

Żużel. Kacper Gomólski pojedzie nie tylko w Polsce. Podpisał kontrakt w Danii

Dawid Borek
Dawid Borek
Kacper Gomólski w sezonie 2020 będzie ścigał się nie tylko na polskich torach. Żużlowiec Zdunek Wybrzeża Gdańsk podpisał też kontrakt w lidze duńskiej.

26-latek związał się umową z Grindsted Speedway Elite, a więc klubem, w którym startował już w swojej karierze. Teraz zdecydował się na powrót.

"Kacper to bardzo sympatyczna osoba, która jako zawodnik zawsze daje z siebie 100 proc. Takich żużlowców chcemy oglądać w naszym klubie" - cieszy się nowy pracodawca Kacpra Gomólskiego.

"Super, że znów będziemy współpracować. Jest bardzo dobrym zawodnikiem, wnosi niesamowicie wiele do zespołu, zarówno na torze, jak i poza nim. Nie możemy doczekać się, aż go ponownie zobaczymy" - piszą Duńczycy w mediach społecznościowych.

Oprócz Kacpra Gomólskiego, w ekipie Grindsted Speedway Elite w sezonie 2020 zobaczymy też m.in. Adriana GałęEdwarda Mazura, Kenneth Bjerre czy Jaimona Lidseya.

Grindsted Speedway Elite zainauguruje nowy sezon duńskiej ligi 29 kwietnia, domowym meczem z Esbjerg Vikings.

Zobacz też:
Żużel. Okradli Cegielskiego? Ceniony ekspert ma nadzieję, że Wanda zwróci mu co pożyczyła
Żużel. Wyroku nie opublikowano, ale Sparta została ukarana finansowo, a dyrektor dostał karę w zawiasach

ZOBACZ WIDEO Żużel. #MagazynBezHamulców. Prezes Włókniarza w ogniu pytań o Drabika, Cieślaka i Doyle’aPOLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL