Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mecz PSŻ-u z Wilkami w KrośnieWP SportoweFakty / Karol Słomka / Na zdjęciu: Mecz PSŻ-u z Wilkami w Krośnie

Żużel. PSŻ jest odmieniony, ale cele się nie zmieniają. Poznaniacy chcą awansu

Artur Babicz
Artur Babicz
SpecHouse PSŻ Poznań po sezonie 2019 przeszedł prawdziwą kadrową rewolucję. Jednak prezes Arkadiusz Ładziński mówi, że cele się nie zmieniają i Skorpiony dalej celują w awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

SpecHouse PSŻ Poznań sezon 2019 miał słodko-gorzki. Skorpiony jedną nogą były już w 1. Lidze Żużlowej, jednak w rewanżowym meczu finału wszystko się posypało i poznaniacy ostatecznie zostali na poziomie 2. Ligi Żużlowej. To jednak nie były ostatnie złe wiadomości dla kibiców ze stolicy Wielkopolski. Zaraz po zakończeniu sezonu rozpoczął się prawdziwy exodus liderów, jednak mimo straty wielu zawodników PSŻ ciągle chce liczyć się w walce o najwyższe cele.

Bellego, Borodulin, Nowak, tych zawodników nie ma już z nami, ale są nowi i liczę na to, że znów powalczymy o awans do play-off, a jak już tam będziemy, to postaramy się o coś więcej. Plan sportowy jest taki, awans do play-off, awans do finału, a na końcu wygrana w najważniejszym dwumeczu sezonu. Wiadomo, że to jest tylko sport, że może być różnie, ale trzeba mierzyć wysoko - powiedział prezes Arkadiusz Ładziński dla portalu polskizuzel.pl.

Zobacz także:Te kluby ciągle czekają na jazdę w najwyższej klasie rozgrywkowej

Skorpiony jednak nie stawiają sobie wyłącznie celów sportowych. Klub oprócz wyników stawia na rozbudowę siatki sponsorskiej (m.in. pozyskano nowego sponsora tytularnego - firmę SpecHouse) oraz walkę o poznańskiego kibica. 

- Rok temu mieliśmy średnio trzy tysiące, teraz celujemy w cztery do pięciu tysięcy. Wkrótce będzie w Poznaniu wystawa z żużlem w roli głównej, liczę, że dotrzemy do szerszego grona odbiorców - mówił prezes PSŻ.

Zobacz także: Piotr Paluch poprowadzi PSŻ

Skorpionom w walce o nowego kibica planuje pomóc również ich nowy sponsor tytularny. Firma SpecHouse zadeklarowała, że wraz z klubem zaangażują się w pozyskanie nowej grupy fanów jaką są studenci (Więcej o tym planie ->> TUTAJ).

ZOBACZ WIDEO Żużel. #MagazynBezHamulców. Prezes Włókniarza w ogniu pytań o Drabika, Cieślaka i Doyle’aPOLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Czy SpecHouse PSŻ Poznań będzie liczył się w walce o awans do wyższej klasy rozgrywkowej?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (6):

Wszystkie komentarze (6)

Komentarze (6)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL