Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Emil Sajfutdinow, Krzysztof Kasprzak WP SportoweFakty / Jakub Brzózka / Emil Sajfutdinow, Krzysztof Kasprzak.

Żużel. Jest data Memoriału Jancarza. Zawodnicy Fogo Unii w nim nie wystartują

Przemysław Półgęsek
Przemysław Półgęsek
Memoriał Edwarda Jancarza tradycyjnie już inauguruje sezon żużlowy w Gorzowie Wielkopolskim. Siedemnasta edycja turnieju odbędzie się 28 marca.

Taki termin z pewnością nie jest przypadkiem. Tego samego dnia zaplanowano "Super Mecz" -  Polonia Bydgoszcz podejmować będzie Fogo Unię Leszno. Oznacza to, że żaden z leszczynian nie wystąpi w gorzowskim turnieju.

Truly.work Stali Gorzów jest to jak najbardziej na rękę. Już tydzień później będą oni rywalizować z leszczynianami w ramach pierwszej kolejki PGE Ekstraligi. Urządzenie rywalom swoistego zapoznania z torem przed tak ważnym meczem z pewnością nie wyszłoby im na dobre.

Przypomnijmy, że zeszłoroczną edycję Memoriału Edwarda Jancarza wygrał Przemysław Pawlicki. Podium uzupełnili Bartosz Zmarzlik i Kacper Woryna.

Czytaj także: Wiemy, w co gra Drabik. Pokerowa zagrywka mecenasa Klimczyka!

ZOBACZ WIDEO Żużel. #MagazynBezHamulców. Prezes Włókniarza w ogniu pytań o Drabika, Cieślaka i Doyle’a

Czy Stal powinna zaprosić na memoriał zawodników Unii?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (21):

 • Leon1985 Zgłoś
  Można się nabijać z tego, że władze Stali na memoriał Edwarda Jancarza nie zaproszą zawodników leszczyńskiej Unii, a ja pozwolę sobie przypomnieć, że gorzowska Stal jako JEDYNA w
  Czytaj całość
  rozgrywkach ligowych (w sezonie 2019) pokonała Unię Leszno i to pomimo tego, że dysponowała słabszym składem niż w nadchodzącym sezonie 2020. Zmarzlik nikomu nie musi udowadniać swojej wielkości, bo zrobił to zdobywając tytuł IMŚ w 2019 r. Co więcej, "F16" prezentuje najrówniejszą (wysoką) formę w PGE Ekstralidze na przestrzeni ostatnich lat. I kto tu z kogo może się śmiać? Co przyniesie sezon 2020? Zobaczymy!
  • Leon1985 Zgłoś
   Można się nabijać z tego, że władze stali na memoriał Edwarda Jancarza nie zaproszą zawodników leszczyńskiej Unii, a ja pozwolę sobie przypomnieć, że gorzowska Stal jako JEDYNA w
   Czytaj całość
   rozgrywkach ligowych (w sezonie 2019) pokonała Unię Leszno i to pomimo tego, że dysponowała słabszym składem niż w nadchodzącym sezonie 2020.Zmarzlik nikomu nie musi udowadniać swojej wielkości, bo zrobił to zdobywając tytuł IMŚ w 2019 r. Co więcej, "F16" prezentuje najrówniejszą (wysoką) formę w PGE Ekstralidze na przestrzeni ostatnich lat.I kto tu z kogo może się śmiać?Co przniesie sezon 2020? Zobaczymy!
   • KACPER.U.L Zgłoś
    Skandal!Normalny skandal.Normalnie po ludzku się boją.Ale okay.W innym meczu Byki wybiorą sobie rywala do PO.To nie musi być memoriał:)
    Wszystkie komentarze (21)

    Komentarze (21)

    ×
     Wszystkie komentarze (21)
     PRZEJDŹ NA WP.PL