Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Motor - Sparta Mikkel Michelsen na drugim planieWP SportoweFakty / Michał Chęć / Motor - Sparta. Mikkel Michelsen na drugim planie.

Żużel. Dankiewicz typuje PGE Ekstraligę. Dwie dziury i baraże Sparty. Równy Motor będzie rewelacją ligi

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Wojciech Dankiewicz typuje kolejność w PGE Ekstralidze i wróży spore przetasowania. Ekspert nSport+ twierdzi, że tym razem do fazy play-off nie awansują Stelmet Falubaz Zielona Góra i Betard Sparta Wrocław.

8. miejsce - PGG ROW Rybnik

Nawet z Gregiem Hancockiem w składzie ta drużyna ma za mało argumentów. Nie zrobią tego, co Speed Car Motor Lublin, bo brakuje takich juniorów jak Wiktor Lampart czy Wiktor Trofimow. Pech rybniczan polega na tym, że Robert Chmiel był młodzieżowcem o rok za krótko. Prezes Krzysztof Mrozek szukał następców, ale każdy z nich byłby w PGE Ekstralidze debiutantem, więc nie wiem, czy to by tak wiele zmieniło. Na papierze ten zespół wygląda najsłabiej.

Czy zgadzasz się z typami Wojciecha Dankiewicza?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (43):

 • zenonn Zgłoś
  miał facet wizje a może nawet objawienie?
  • Łuki_Falubaziak Zgłoś
   Lublin trzeci? Przed Gorzowem? Wow, widzę, że ten "ekspert" od 7 boleści ładnie pojechał po bandzie. Ruski tego nie przeżyje :D A tak w ogóle, od kiedy Dankiewicz to ekspert w kwestiach stricte żużlowych? Mówicie o tym samym Dankiewiczu, które doznaje ataków ekstazy, kiedy jego ulubiona drużyna wygrywa (mówię o pewnym klubie z Wielkopolski, gdzie w symbolu pewnego parzystokopytnego i krętorogiego ssaka)? Mówicie o tym samym Dankiewicz, który zostawił 7 lat temu Polonię Bydgoszcz w trakcie sezonu i gdzieś wyjechał? Mówicie o tym samym Dankiewiczu, który kiedyś w Częstochowie odstawił swój "teatrzyk"?
   • Gekon Zgłoś
    Nazwiska nie jeżdżą! Żeby się w Częstochowie nie zachlysneli medalem tak jak rok temu w Toruniu.
    Wszystkie komentarze (43)

    Komentarze (43)

    ×
     Wszystkie komentarze (43)
     PRZEJDŹ NA WP.PL