Najnowsze Wyniki/Kalendarz
tor na Stadionie ŚląskimMateriały prasowe / Na zdjęciu: tor na Stadionie Śląskim

Żużel. TAURON SEC: Wystartowała otwarta sprzedaż biletów na finał w Chorzowie

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
W środę, równo w południe, wystartowała otwarta sprzedaż na finał Indywidualnych Mistrzostw Europy, który odbędzie się 19 września na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Bilety od 19 zł można kupować na ebilet.pl.

Sportowa impreza roku na Stadionie Śląskim, a taką niewątpliwie będzie finał Indywidualnych Mistrzostw Europy 2020 w Chorzowie, jest wydarzeniem, które wyjdzie naprzeciw oczekiwaniom kibiców. Organizatorzy zapewnili bilety w atrakcyjnych cenach. Sprzedaż ruszyła 12 lutego o 12:00.

"Śląski" to ważne miejsce nie tylko dla województwa Śląskiego, ale również dla historii polskiego żużla. To właśnie tu, w 1973 roku, Jerzy Szczakiel zdobył pierwszy dla Polski, złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Świata.

- Bardzo się cieszę, że na Stadionie Śląskim ponownie odbędzie się finał Indywidualnych Mistrzostw Europy. Jest to bardzo ważna impreza. Będę wspierał naszych reprezentantów. Niegdyś, ten tytuł zdobywali Polacy, mam nadzieję, ze tym razem będzie podobnie - mówi Jerzy Szczakiel.

Organizatorzy przygotowali dla wszystkich fanów speedwaya nie lada gratkę. Możliwość obejrzenia najlepszych żużlowców Europy na legendarnym Stadionie Śląskim w cenach już od 19 zł, to najlepsza żużlowa oferta dla wszystkich sympatyków czarnego sportu w 2020 roku.

Kategorie oraz ceny biletów na Żużel na Śląskim:
Kategoria I - 19 PLN
Kategoria II - 29 PLN
Kategoria III - 39 PLN
Kategoria IV - 49 PLN
Kategoria V - 59 PLN
Kategoria VI - 69 PLN
Kategoria VII - 79 PLN
Kategoria VIII - 89 PLN
Kategoria IX - 99 PLN
Kategoria X - 109 PLN
Kategoria XI - 120 PLN
Kategoria VIP - 599 PLN
Program - 15 PLN

Niepowtarzalna szansa na uczestniczenie w historycznym wydarzeniu oraz doznaniu niesamowitych emocji związanych z "Żużlem na Śląskim" otworzy się przed kibicami już 12 lutego. Właśnie wtedy, za pomocą portalu www.zuzelnaslaskim.pl oraz ebilet.pl ruszy internetowa sprzedaż biletów na finałową rundę TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie.

Na kibiców, którzy zdecydują się przyjść na Stadion Śląski czeka mnóstwo atrakcji, które odkrywane będą w kolejnych dniach.

Przeczytaj także:
Kosmetyczne zmiany na kevlarach Wilków Krosno. Wiemy, jak będą wyglądać w 2020 roku
Młodzieżowy mistrz Rosji chce odmienić swój los w Polsce. Pomaga mu Siergiej Łogaczow


ZOBACZ WIDEO Żużel. #MagazynBezHamulców. Prezes Włókniarza w ogniu pytań o Drabika, Cieślaka i Doyle’aPOLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL