Najnowsze Wyniki/Kalendarz
wypełniony stadion Startu Gniezno WP SportoweFakty / Tomasz Kordys / Na zdjęciu: wypełniony stadion Startu Gniezno

Żużel. Stadion Startu Gniezno już prawie gotowy. Obiekt ma zyskać stały telebim

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Na stadionie Startu Gniezno zostały wykonane już niemal wszystkie konieczne prace. Co powinno szczególnie ucieszyć kibiców, wkrótce obiekt ma zostać wyposażony w stały telebim.

TAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

- Na ten moment wykonaliśmy już prawie wszystkie prace, to jest dziewięć zaleceń z dwunastu. Pozostały już tylko drobne prace, a mianowicie odnowienie granic parku maszyn, pól startowych oraz krawężnika wokół toru. Także czekają nas już tylko działania malarskie. Niestety, w tym przypadku musimy poczekać na poprawę pogody - powiedział Piotr Mikołajczak, dyrektor GTM Startu Gniezno.

Na stadionie w pierwszej stolicy Polski zostały wykonane pewne modernizacje. - Inwestycje zostały poczynione przez Miasto Gniezno, a związane są one z instalacją dodatkowego monitoringu przy kasach oraz jednego dodatkowego kołowrotka (w trakcie). Poza tym, musimy jeszcze dociągnąć internetowe łącze kablowe do parku maszyn. To nowy wymóg regulaminowy - podkreślił przedstawiciel gnieźnieńskiego klubu.

Jest jeszcze jedna planowana inwestycja, która powinna ucieszyć kibiców. W Gnieźnie ma zostać zainstalowany stały telebim. To żadna niespodzianka, bo ma to związek z wymogami regulaminowymi, ale mimo wszystko taka wiadomość jest interesująca. Tym bardziej, że dotychczas gnieźnieński stadion gościł jedynie przechodni wielki ekran.

- Niebawem rozpocznie się również inwestycja w zakresie instalacji telebimu. To trochę potrwa i zakończy się w trakcie sezonu. Za te wszystkie inwestycje serdecznie dziękujemy prezydentowi miasta Gniezna oraz dyrektorowi GOSiR - podsumował Piotr Mikołajczak.

Czytaj także:
Jason Crump jednak nie wróci do Polski? Zagadkowe słowa
Frątczak nie jest (na razie) do wzięcia. Mimo oferty, awanse w firmie sprawiły, że nie marzy o powrocie do żużla

ZOBACZ WIDEO Emil Sajfutdinow: Nie spełniłem swoich marzeń. Zazdroszczę tytułu Zmarzlikowi

Czy telebimy są potrzebne na stadionach?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (15):

 • Twardzi jak STAL Zgłoś
  Tak żartujemy sobie.Wiadomo każdy ma jakiś c?tak wypada el w sezonie.Możemy/hm możemy:} należy!!! wbić szpilkę kibicowi z przeciwnwej drużyny bo tak wypada? Szanujmy się wszyscy i oby
  Czytaj całość
  sezon odbył się bez kontuzji a w poszczególnych ligach :zwycięzcy:i tak znani!:}}}}}} Tak z żartem pozdrawiam PRAWDZIWYCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KIBICÓW!
  • Twardzi jak STAL Zgłoś
   Duży telewizor jest już teraz powyżej 42 cali!!!!!!!!! Obudzcie Łokietka!
   • sympatyk żu-żla Zgłoś
    Jeżeli ktoś dba o sponsoring miasta oraz chce żeby klub jechał w najwyższej lidze to czyni nakłady na stadion,Aby przyciągał jak największą ilość fanów widzów;Kto patrzy żeby
    Czytaj całość
    jechać aby jechać nie czyni żadnych nakładów zeka na wuja z Ameryki aby dał kasę.WIELKIE UZNANIE DLA MIASTA ,
    Wszystkie komentarze (15)

    Komentarze (15)

    ×
     Wszystkie komentarze (15)
     PRZEJDŹ NA WP.PL