Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Martin VaculikWP SportoweFakty / Tomasz Jocz / Na zdjęciu: Martin Vaculik

Żużel. #MagazynBezHamulcow. Czy Stal oplata Vaculika swoją siecią i 2 miliony za Zmarzlika

Kamil Hynek
Kamil Hynek
#MagazynBezHamulcow. Prezes Stali Marek Grzyb wie, ile musi zapłacić Zmarzlikowi za nowy kontrakt. Będzie dwójka z przodu. Będzie też o grze, jaką Stal prowadzi z Vaculikiem.

Marek Grzyb zastąpił pod koniec sierpnia na stanowisku prezesa Stali Gorzów Ireneusza Macieja Zmorę. Nowy szef dokonał dużej rzeczy. Klub w kilka miesięcy pod jego rządami złapał drugi i trzeci oddech. Postrzeganie Stali zmieniło się o sto osiemdziesiąt stopni. Wizerunkowo i marketingowo to znów ścisły top polskich ekstraligowców.

Najtrudniejsze wyzwania dopiero jednak przed Grzybem. I właśnie o nich porozmawiamy w najnowszym #MagazynBezHamulcow. Osoba zasiadająca w Stali na najważniejszym stołku zdradzi, czy Bartosz Zmarzlik jest bliżej, czy dalej pozostania w macierzystym klubie. Czy dwa miliony z małym "haczykiem" na nowy kontrakt mistrza świata wystarczą żeby ten nigdzie się nie ruszył. No i czy sam 25-latek myśli o przeprowadzce.

Prezes powie nam jak to jest z tym odbijaniem Falubazowi Zielona Góra Martina Vaculika. Czy realnie myśli o ponownym ściągnięciu Słowaka do Gorzowa już na sezon 2021. Rozwikłamy tajemnicę, kto stoi za tym, że wszystkie drogi zawodnika zza naszej południowej granicy prowadzą w inny kierunek województwa lubuskiego. Grzyb opowie ponadto dlaczego ma nieskrywany sentyment do Vaculika.

ZOBACZ WIDEO Bartosz Zmarzlik typował Roberta Lewandowskiego na sportowca roku w Polsce

Zgłębimy temat sposobu przygotowania toru Stali w nadchodzących rozgrywkach. Czy Grzyb będzie cisnął trenera Stanisława Chomskiego żeby na obiekt im. Edwarda Jancarza powróciły widowiska. Przy okazji zapytam także jak wygląda aktualny status zawodniczy Rafała Karczmarza.

Grzyba zapytamy o zdanie nt. sprawy Maksyma Drabika, czy był w ziemie na jego liście życzeń  i, czy teraz po prostu by go zawiesił za złamanie procedur dopingowych.

Na koniec przytoczymy kilka waszych komentarzy  odnośnie najnowszych informacji padających w kontekście Drabika. Zahaczymy również o wielkie, podwójne włosko-hiszpańskie zgrupowaniu Speed Car Motoru Lublin, czy to jeszcze obóz, a może już wakacje.

Emisja #MagazynBezHamulcow w czwartek 27.02 o godz. 18:30 pod tym linkiem!

CZYTAJ TAKŻE: Dudziak mdlała, Karolak stracił fortunę. Celebryci w żużlu
CZYTAJ TAKŻE: Gollob przeliczył na ile stać Crumpa

POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Czy chciałbyś powrotu Martina Vaculika do Stali Gorzów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (12):

Wszystkie komentarze (12)

Komentarze (12)

×
    Wszystkie komentarze (12)
    PRZEJDŹ NA WP.PL