Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Wadim Tarasienko (z prawej) siłuje się na rękę ze sposorem Wilków Facebook / Wilki Krosno / Wadim Tarasienko (z prawej) siłuje się na rękę ze sposorem Wilków

Żużel. Wilki Krosno intrygują kibiców. Ci już nie mogą doczekać się wzmocnień

Dariusz Ostafiński
Dariusz Ostafiński
Wilki wrzuciły ostatnio na Facebooka dwa zdjęcia z ludźmi ubranymi w klubowe kevlary. Problem w tym, że nie widać twarzy, bo panowie mają na głowach kaski. Zdaniem części kibiców za kaskami ukrywają się nowi zawodnicy.

Dwóch panów ubranych w kevlary Wilków Krosno siłuje się na rękę w jakimś pomieszczeniu. - Ten drugi to jakiś silny młodzieżowiec - pisze Maciek, a Michał dodaje: - No dawajcie już tego juniora. Proszę.

Nie tylko powyższa wymiana zdań pokazuje, że działacze Wilków skutecznie podnieśli kibicom temperaturę. Zainteresowanie klubem z dnia na dzień rośne (sprzedano 1250 karnetów, dwa razy więcej niż niektóre kluby 1. Ligi Żużlowej), a fani pytają, czy fotografie (po tej z siłującymi się panami wskoczyła kolejna, w której dwóch panów w kaskach i kevlarach jedzie autem), to zwiastun wzmocnień. Prezes Grzegorz Leśniak, gdy mu o tym mówimy, tylko się uśmiecha.

Od szefa klubu dowiadujemy się, że na rękę siłuje się zawodnik z jednym z klubowych sponsorów, prezesem Centrum Budownictwa Pro-Invest. Jego przeciwnikiem jest nowa strzelba Wilków Wadim Tarasienko, który dotąd nie jeździł niżej niż w pierwszej lidze. Tarasienko ma być liderem krośnieńskiej ekipy, w klubie uważają, że na koniec sezonu wyląduje w TOP3.

Autem z kolei jadą Marcin Jędrzejewski i wspomniany Tarasienko. Ta akcja też ma związek ze sponsorem, tym razem chodzi o stację diagnostyczną Lo-Stark. Pod kaskami nie kryją się więc żadne nowe postacie. Nie znaczy to jednak, że w Wilkach nie będzie już wzmocnień. Na Wyspach Brytyjskich pewnie dałoby się znaleźć jakiegoś zawodnika zdolnego rywalizować w drugiej lidze. Bardziej realne jest jednak to, że pojawi się dwóch gości z wyższych lig.

W tym roku kluby drugiej ligi mogą kontraktować na zasadach gościa dwóch zawodników z PGE Ekstraligi i 1. Ligi. Chodzi o juniorów lub seniorów, ale tylko takich, którzy nie ukończyli 23. roku życia. Właśnie w to celują Wilki. Nazwiska zostaną ogłoszone najpewniej 16 marca.

Czytaj także:
Żona mówi o nim chytrus. Zbudował jednak drużynę za 3,5 miliona
PGE Ekstraliga szykuje się na koronawirusa. 16 marca spotkanie prezesów

ZOBACZ WIDEO Żużel. #MagazynBezHamulców. Prezes Włókniarza w ogniu pytań o Drabika, Cieślaka i Doyle’a

Czy Wilki mają skład na awans?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL