Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Marcin Turowski WP SportoweFakty / Wiesław Wardaliński / Na zdjęciu: Marcin Turowski

Żużel. RzTŻ wzmacnia formacje juniorską. Marcin Turowski będzie gościem

Przemysław Półgęsek
Przemysław Półgęsek
Młodzieżowiec będzie do dyspozycji sztabu szkoleniowego RzTŻ-u w meczach, których terminy nie kolidują z ekstraligowymi spotkaniami GKM-u. Jak poinformował klub za pośrednictwem mediów społecznościowych, będzie to spore wzmocnienie dla drużyny.

TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Gnieźnie. Oglądaj w Eurosporcie!

Od kilku miesięcy mówiło się o tym, że RzTŻ Rzeszów ma pozyskać młodzieżowca z najwyższej klasy rozgrywkowej. Na styczniowej konferencji prasowej prezes klubu zdradził, że prowadzi zaawansowane rozmowy z jednym z juniorów. Teraz wiemy już, że chodziło o Marcina Turowskiego.

Dwudziestojednoletni zawodnik MRGARDEN GKM-u Grudziądz jest wychowankiem toruńskiej szkółki miniżużlowej. Sezon 2020 będzie jego drugim w barwach drużyny ze stadionu przy ulicy Hallera. W zeszłym roku udało mu się zdobyć dla nowego klubu złoto Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych.

Dwudziestojednoletni żużlowcy coraz częściej zahaczają się w drugoligowych ośrodkach jako goście. Łatwo nabyć w ten sposób znajomości, które mogą uratować karierę po przejściu w wiek seniora. Podobną taktykę obrał w minionym sezonie m.in. klubowy kolega Turowskiego - Patryk Rolnicki.

Czytaj także: Od 2020 roku dwóch gości w składzie!

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny film

Czy Marcinowi Turowskiemu opłaci się ta decyzja?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (6):

Wszystkie komentarze (6)

Komentarze (6)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL