Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kenneth Bjerre WP SportoweFakty / Krzysztof Konieczny / Na zdjęciu: Kenneth Bjerre.

Żużel. Koronawirus. #GKMpomaga! Klub i kibice zbierają kasę dla grudziądzkiego szpitala

Sebastian Zwiewka
Sebastian Zwiewka
Grupa kibicowska GKM-u oraz GKM S.A. po raz kolejny wspierają grudziądzki szpital. Uruchomiona została szybka zbiórka środków, które mają pomóc w walce z koronawirusem. Liczy się każda złotówka.

TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Gnieźnie. Oglądaj w Eurosporcie!

Grudziądzki Regionalny Szpital Specjalistyczny z powodu poważnej sytuacji epidemiologicznej i wzrostu zachorowań na śmiercionośny wirus został przekształcony w szpital jednoimienny zakaźny. Właśnie do tej placówki będą trafiać pacjenci z całego regionu z podejrzeniem oraz ze stwierdzonym koronawirusem COVID-19. Grudziądzanie połączyli siły.

Szybka zbiórka ma na celu zebranie kasy dla szpitala i pracującego personelu na najpilniejsze potrzeby. Każdy grosz liczy się w ciężkiej walce z panującym koronawirusem! Zjednoczmy się, pokażmy solidarność z grudziądzanami.

Oficjalna strona MRGARDEN GKM-u poinformowała, że środki zostaną przekazane na zakup maseczek, rękawiczek, wody i innych potrzebnych materiałów. Wpłaty można dokonywać na konto: 40 1140 2004 0000 3102 7559 1823 z dopiskiem "NA SZPITAL".

Zobacz także: Żużel. Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Drużyna dekady. Jeździły tam prawdziwe petardy! Za tymi zawodnikami tęsknią nad morzem
Zobacz także
: Koronawirus. Żużlowy marketing w czasach zarazy leży na łopatkach. Mamy kilka dobrych rad dla klubów

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny filmZapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL