Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Janusz KołodziejWP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Na zdjęciu: Janusz Kołodziej

Żużel. Tak było rok temu - 2. kolejka. Brutalny pokaz siły Fogo Unii i piekielnie szybki Woffinden (wideo)

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
W niedzielę 17 kwietnia dokończono 2. kolejkę PGE Ekstraligi. W Toruniu Get Well był bez szans w starciu z mistrzem Polski. Fogo Unia prowadzenie objęła po 2. biegu i później nie obawiała się o wynik ani przez chwilę.

Obudził się Chris Holder, ale poza nim, a także świetnym Jasonem Doylem (15 pkt.) oraz Nielsem Kristianem Iversenem, reszta składu nie pokazała nic. Wśród leszczynian punktował każdy i dlatego Fogo Unia wygrała 48:42 (CZYTAJ RELACJĘ).

Zobacz skrót meczu:

W drugim spotkaniu Betard Sparta Wrocław pokonała Stelmet Falubaz Zielona Góra 49:41. Po serii otwarcia wydawało się, że Sparta zmiecie Falubaz (16:8). Zielonogórzanie znaleźli jednak optymalne ustawienia, wrócili do gry, a ostatni bieg kibice oglądali na stojąco. Bohaterem meczu kompletny Tai Woffinden, który robił, co chciał i zdobył czysty komplet 15 punktów.

Zobacz skrót meczu:

* Start sezonu żużlowego mocno się opóźni, dlatego WP SportoweFakty codziennie przypominają skróty i najlepsze biegi zeszłorocznych rozgrywek PGE Ekstraligi.

Zobacz także:
1. kolejka. Świetne ściganie w Zielonej Górze i kapitalny debiut Thomsena (wideo)
1. kolejka. Kapitalny Tai Woffinden i Paweł Miesiąc show (wideo)
- 2. kolejka. Dramaturgia w Gorzowie i GKM wygrywający bez Łaguty (wideo)

na Facebooku.

Komentarze (2):

 • Angrift Zgłoś
  Kotlet,zimny.
  • KACPER.U.L Zgłoś
   Brutale z Unii.Doryci.Ehhh...te mecze z Wellem czy Apatorem czy jako oni teraz się zwią zwał jak zwał.Bez emocji.Jak na rybach na kacu.A,niech bierze.Bez tego dreszczyka z igiełkami na
   Czytaj całość
   plecach.Ehhh...A,kiedyś to było to.Działo się działo.Nawet w parkingu.Dzik kopnął kogo trzeba,rzucił kluczem lub nakrętką i Jacek śmiał miał czelność przekraczać linię.Ehhh....

   Komentarze (2)

   ×
   PRZEJDŹ NA WP.PL