Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Anders Thomsen, Krzysztof KasprzakWP SportoweFakty / Tomasz Jocz / Na zdjęciu: Anders Thomsen, Krzysztof Kasprzak

Żużel. Stal Gorzów będzie mieć nowego sponsora tytularnego! Umowa zostanie podpisana na dniach

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Truly.work nie będzie dłużej sponsorem tytularnym Stali Gorzów, ale prezes Marek Grzyb ma już gotową umowę z inną firmą, która wejdzie do nazwy klubu. Z naszych informacji wynika, że ogłoszenie współpracy to kwestia najbliższych dni.

Już wcześniej informowaliśmy, że zajmująca się pośrednictwem na rynku pracy firma Prosupport (truly.work to jej projekt) w związku z kryzysem spowodowanym koronawirusem jest zmuszona do rezygnacji ze sponsoringu tytularnego w Stali Gorzów. Firma nie wycofa się jednak całkowicie. Zamierza pozostać z klubem jako sponsor wspierający. W nazwie niebawem zastąpi ją inny podmiot.

Na razie gorzowianie jego nazwę trzymają w tajemnicy. Prezes Marek Grzyb nie udziela żadnych informacji. - Proszę o telefon w przyszłym tygodniu - ucina temat szef Stali. Nam udało się jednak ustalić, że kolejna umowa ze sponsorem tytularnym zostanie podpisana na trzy lata. Klub jest w tej chwili w trakcie ustalenia szczegółów prezentacji nowego partnera. Wszystko wskazuje na to, że karty zostaną odsłonięte już w przyszłym tygodniu.

Dla gorzowskich kibiców umowa ze sponsorem tytularnym to świetna informacja. Wychodzi na to, że w czasach kryzysu klub działa i robi wszystko, żeby zdobyć nowe źródła finansowania.

Zobacz także: PGE Ekstraliga ma plan. Jechać najszybciej, jak się da

ZOBACZ WIDEO PGE Ekstraliga 2020: Wielcy Speedwaya - Leigh Adams

na Facebooku.

Komentarze (25):

Wszystkie komentarze (25)

Komentarze (25)

×
    Wszystkie komentarze (25)
    PRZEJDŹ NA WP.PL