Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Krzysztof Buczkowski WP SportoweFakty / Krzysztof Konieczny / Na zdjęciu: Krzysztof Buczkowski

Żużel. Oficjalnie: pierwszy zawodnik dogadany w Grudziądzu! Jest porozumienie z Krzysztofem Buczkowskim

Sebastian Zwiewka
Sebastian Zwiewka
Kluby startujące w PGE Ekstralidze rozmawiają z zawodnikami na temat renegocjacji kontraktów. Nie inaczej jest w Grudziądzu. MrGarden GKM z samego rana poinformował o porozumieniu z Krzysztofem Buczkowskim.

Pracowite dni przed wszystkimi działaczami klubów PGE Ekstraligi. Trwają rozmowy na temat renegocjacji kontraktów. Prezes Jakub Kępa z Motoru Lublin błyskawicznie dogadał się z zawodnikami. W odpowiednim kierunku ruszyło też w Grudziądzu - MrGarden GKM z samego rana poinformował o porozumieniu z Krzysztofem Buczkowskim. Kapitan dał dobry przykład reszcie zespołu i jako pierwszy ustalił warunki nowej umowy.

Epidemia koronawirusa ma ogromny wpływ na gospodarkę. Mnóstwo firm znalazło się w tarapatach. Sezon rozpocznie się 12 czerwca, ale bez udziału publiczności - to wszystko zadecydowało o wznowieniu rozmów na temat nowych stawek. Kluby i zawodnicy muszą zweryfikować założenia jeśli chodzi o umowy kontraktowe. Od 1 maja potrwa siedmiodniowe okienko transferowe, w którym zawodnicy będą podpisywać aneksy do zawartych w listopadzie umów.

Oficjalna strona grudziądzkiego klubu podkreśliła, że już teraz toczą się rozmowy z innymi żużlowcami. Pozostali niebawem powinni pójść drogą kapitana żółto-niebieskich, przystając na nowe warunki. 8 maja rozpocznie się 14-dniowa izolacja zawodników wszystkich drużyn uczestniczących w rozgrywkach. Następnie żużlowcy będą mieli możliwość treningów. Rozgrywki potrwają do końca października.

Zobacz także: Żużel. Przyszłość Dawida Lamparta pozostaje nierozstrzygnięta. Starszy z braci chciał jeździć w PGE Ekstralidze
Zobacz także: Żużel. Menadżer Wiktora Lamparta o renegocjacji kontraktów. Nikt nie jest zadowolony, ale było to konieczne

ZOBACZ WIDEO Krzysztof Cugowski: Żużel jest sportem, który powinien najszybciej wrócić na stadionyTAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Bydgoszczy. Oglądaj w Eurosporcie!

Czy jesteś zaskoczony/a, że to Krzysztof Buczkowski doszedł do porozumienia jako pierwszy?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (11):

Wszystkie komentarze (11)

Komentarze (11)

×
    Wszystkie komentarze (11)
    PRZEJDŹ NA WP.PL