Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Leon Madsen WP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Na zdjęciu: Leon Madsen

Żużel. PGE Ekstraliga. Wątpliwości zostały rozwiane. Leon Madsen porozumiał się z Eltrox Włókniarzem Częstochowa

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
Kolejny zawodnik porozumiał się z Eltrox Włókniarzem Częstochowa. Do Pawła Przedpełskiego dołączył Leon Madsen, pełniący funkcję kapitana drużyny.

Nastał trudny czas dla działaczy klubów PGE Ekstraligi - muszą osiągnąć porozumienia ze swoimi zawodnikami i przekonać ich do jazdy za niższe stawki. Jako pierwsi z żużlowcami dogadali się przedstawiciele Motoru Lublin.

W środę wieczorem ogłoszono, że porozumienie z Eltrox Włókniarzem Częstochowa osiągnął Paweł Przedpełski. - Muszę podziękować Pawłowi, bo jest pierwszy, z którym osiągnęliśmy porozumienie - mówiła Patrycja Świącik-Jeż, dyrektor klubu, w rozmowie z nSport+.

Dzień później kierownictwo częstochowskiej drużyny pochwaliło się, że udało się dojść do porozumienia także z Leonem Madsenem.

- Cieszymy się, że Leon Madsen zostaje z nami. Duńczyk jest liderem Eltrox Włókniarza Częstochowa, jego filarem oraz kapitanem, który swoim zaangażowaniem w parku maszyn oraz postawą na torze niejednokrotnie zapewniał naszej drużynie cenne zwycięstwa - skomentowała Świącik-Jeż w rozmowie z wlokniarz.com.

Eltrox Włókniarz Częstochowa nie może jeszcze ogłosić pełnego sukcesu. W składzie znajdują się jeszcze Fredrik Lindgren, Jason Doyle oraz Rune Holta. Rozmowy w dalszym ciągu trwają.

Czytaj także:
Prezes Motoru Lublin: Wszyscy ciągle trąbią o pieniądzach, a zawodnicy pytają o swoje rodziny [WYWIAD]
Żużel. "Zniszczyli mi syna!". Mocne słowa Anny Ajtner w kierunku rodziny Gollobów

ZOBACZ WIDEO PGE Ekstraliga 2020: Wielcy Speedwaya - Billy HamillTAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

Czy Eltrox Włókniarz Częstochowa awansuje do fazy play-off w sezonie 2020?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (13):

Wszystkie komentarze (13)

Komentarze (13)

×
    Wszystkie komentarze (13)
    PRZEJDŹ NA WP.PL