Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Fredrik Lindgren WP SportoweFakty / Mateusz Wójcik. / Fredrik Lindgren

Żużel. Kapitalny dzień dla Eltrox Włókniarza. Jest porozumienie z Fredrikiem Lindgrenem!

Sebastian Zwiewka
Sebastian Zwiewka
Kolejny senior porozumiał się z działaczami Eltrox Włókniarza Częstochowa - do Pawła Przedpełskiego i Leona Madsena dołączył właśnie Fredrik Lindgren. Rozmowy są owocne, pod Jasną Górą mamy coraz mniej znaków zapytania.

Sezon żużlowy z powodu pandemii koronawirusa rozpocznie się dopiero 12 czerwca. Kluby mają mnóstwo problemów - sponsorzy przeleją do kas znacznie mniej pieniędzy, a w dodatku na trybunach zabraknie kibiców. Renegocjacje kontraktów są nieuniknione. Eltrox Włókniarz Częstochowa właśnie poinformował, że trzeci senior uzgodnił warunki nowej umowy - do Pawła Przedpełskiego i Leona Madsena dołączył Fredrik Lindgren.

W zespole spod Jasnej Góry jest coraz mniej znaków zapytania. Cieszy to bardzo prezesa klubu. - Nie zwalniamy tempa w rozmowach z zawodnikami. Co ważne, chodzi o rozmowy, które kończą się szczęśliwym zakończeniem. Fredrik Lindgren to drugi z naszych liderów, który będzie z nami w sezonie 2020. Cieszę się, że również z “Fredką” doszliśmy do porozumienia - powiedział Michał Świącik na łamach oficjalnej strony częstochowian.

W kolejce do rozmów czekają jeszcze inni zawodnicy, z Jasonem Doyle'em i Rune Holtą na czele. Pozostałe ośrodki także prowadzą negocjacje. Spokój panuje tylko w Motorze Lublin, bo prezes Jakub Kępa już w niedzielę potwierdził, że wszyscy żużlowcy zaakceptowali nowe warunki. Następne dni będą dla wszystkich bardzo intensywne.

ZOBACZ WIDEO PGE Ekstraliga 2020: Wielcy Speedwaya - Billy Hamill

Zobacz takżeŻużel. Tor w Grudziądzu diametralnie się zmienił - jest krótszy i szerszy. Czy będzie atutem MrGarden GKM-u?
Zobacz także
Żużel. Hubert Łęgowik: Skoro dogadaliśmy się w listopadzie, to dlaczego mielibyśmy nie zrobić tego teraz? (wywiad)

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Czy Fredrik Lindgren będzie liderem zespołu z Częstochowy?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (10):

Wszystkie komentarze (10)

Komentarze (10)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL