Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Żużlowcy Falubazu przed startem WP SportoweFakty / Mateusz Wójcik. / Żużlowcy Falubazu przed startem.

Żużel. GKM dogadał się z Nickim Pedersenem i Kennethem Bjerre! Jest pięciu kandydatów na gościa

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Kenneth Bjerre i Nicki Pedersen pojadą w MRGARDEN GKM-ie w sezonie 2020. Duńczycy osiągnęli porozumienie z klubem i podpisali aneksy. Teraz grudziądzanie rozmawiają z Artiomem Łagutą i Przemysławem Pawlickim.

Wcześniej MrGarden GKM Grudziądz osiągnął porozumienia z Krzysztofem Buczkowskim, Romanem Lachbaumem i swoimi młodzieżowcami. W ostatnich godzinach do tego grona dołączyli Kenneth Bjerre i Nicki Pedersen.

- Aneksy zostały podpisane. Warto jednak podkreślić, że w negocjacjach z jednym i drugim zawodnikiem nawet przez moment problemem nie były pieniądze. Oni doskonale rozumieli, czego doświadcza klub w czasie pandemii koronawirusa. Największą przeszkodą było poukładanie życia rodzinnego, które stanowi dla nich wielką wartość. Na szczęście wspólnie udało nam się ten temat pozytywnie załatwić - mówi nam Zdzisław Cichoracki, członek rady nadzorczej w MRGARDEN GKM-ie Grudziądz.

Co dalej? Na ten moment GKM nie ma jeszcze porozumienia z Artiomem Łagutą i Przemysławem Pawlickim. Obaj mają pierwszeństwo w rozmowach. Klub liczy, że uda się osiągnąć kompromis, ale ma także plan B. Z naszych informacji wynika, że do GKM-u zgłosiło się już pięciu innych żużlowców, którzy są zainteresowani jazdą w charakterze gościa. W większości są to zawodnicy, którzy byli w przeszłości związani z Grudziądzem. Na razie ich kandydatury nie są poważnie rozważane, ale wszystko może się zmienić, jeśli rozmowy z Łagutą i Pawlickim będą się przeciągać. Wszystko jest tak naprawdę w rękach żużlowców.

Zobacz także:
Jacek Jędrzejak z zespołu Big Cyc: Ratujmy żużel
Rafael Wojciechowski: Mogę stracić to, co budowałem 20 lat

ZOBACZ WIDEO Krzysztof Cugowski: Żużel jest sportem, który powinien najszybciej wrócić na stadiony

na Facebooku.

Komentarze (34):

Wszystkie komentarze (34)

Komentarze (34)

×
    Wszystkie komentarze (34)
    PRZEJDŹ NA WP.PL