Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Przemysław Pawlicki WP SportoweFakty / Krzysztof Konieczny / Na zdjęciu: Przemysław Pawlicki

Żużel. Pawlicki kazał długo na siebie czekać, ale podpisał aneks. Miedziński podziałał jak płachta na byka

Sebastian Zwiewka
Sebastian Zwiewka
Przemysław Pawlicki zwlekał z podpisaniem aneksu do ostatnich minut. Ostatecznie zdecydował się przystać na ofertę MrGarden GKM-u i będzie reprezentował grudziądzki klub w sezonie 2020. Kontrakt został odesłany tuż przed północą.

Do ostatnich chwil ważyły się losy Przemysława Pawlickiego w PGE Ekstralidze. Żużlowiec MrGarden GKM-u Grudziądz strasznie długo zwlekał z podpisaniem aneksu do zawartej w listopadzie umowy. Finalnie strony doszły do porozumienia, a kontrakt został odesłany przez krajowego seniora tuż przed północą. Można powiedzieć, że zawodnik igrał z ogniem. Niewiele brakowało, aby czas się skończył.

Jeszcze w czwartkowe popołudnie informowaliśmy, że działacze z Grudziądza przedstawili żużlowcowi swoją ofertę i czekali na ruch zawodnika. Ten jednak milczał jak zaklęty. W klubie cierpliwie czekali, jednak wcześniej dogadali się z Adrianem Miedzińskim, który miałby startować na zasadzie "gościa". Kontakt z Pawlickim został wznowiony około godziny 20:30, a o 23:45 sam zainteresowany odesłał aneks, co wyjaśniło jego przyszłość.

MrGarden GKM z Pawlickim w składzie jest zdecydowanie mocniejszy i może śmiało myśleć o play-offach. Trener Robert Kempiński ma do dyspozycji cały zespół, z Artiomem Łagutą na czele. Pozostała część drużyny ustaliła warunki kontraktu szybciej i wszyscy czekali tylko na decyzję wychowanka Unii Leszno. 8 maja rozpoczyna się 14-dniowa kwarantanna obcokrajowców w Polsce. Następnie żużlowcy, a także ludzie pracujący przy obsłudze spotkań poddadzą się testom na koronawirusa. Jeśli ten etap zakończy się pomyślnie, to rozpoczną się treningi. PGE Ekstraliga wystartuje 12 czerwca.

Zobacz takżeŻużel. Dzień przed kwarantanną. Fogo Unia Leszno. Domek dla obcokrajowców. Tylko kilkanaście minut drogi na stadion
Zobacz takżeŻużel. Dzień przed kwarantanną. MrGarden GKM Grudziądz. Nicki Pedersen zabiera rodzinę do Polski

ZOBACZ WIDEO Krzysztof Cugowski: Żużel jest sportem, który powinien najszybciej wrócić na stadionyTAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Bydgoszczy. Oglądaj w Eurosporcie!

Czy MrGarden GKM z Pawlickim w składzie będzie jeszcze mocniejszy?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (24):

 • ThePresja Zgłoś
  Niezależnie od wyniku (no chyba że będzie najlepszy w drużynie w co szczerze wątpię), Pawlicki jest pierwszy do odstrzału w mysl zasady najgorszy jest wymieniany. Subiektywnie, ja
  Czytaj całość
  wolałbym Artka jako Polaka (wiem trochę sen wariata), a Romka (Lachbauma) do składu, zaś Przemkowi (jeśli faktycznie focha strzelał) pozdrowienie Kozakiewicza. Z niewolnika nie ma pracownika. Serca nie zostawi na torze jeśli kasa nie pasuje.
  • doc holliday Zgłoś
   Przez tego Pana w ubiegłym roku GKM, nie był w PO!On śmiał zwlekać.....żenująca postawa tego rowerzysty!
   • jaz0n Zgłoś
    Podejrzewam że z Miedzinem to była ściema :-)
    Wszystkie komentarze (24)

    Komentarze (24)

    ×
     Wszystkie komentarze (24)
     PRZEJDŹ NA WP.PL