Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jarosław Hampel i Piotr PawlickiWP SportoweFakty / Michał Szmyd / Na zdjęciu: Jarosław Hampel i Piotr Pawlicki

Żużel. Oficjalnie: finał TAURON SEC w Chorzowie został odwołany!

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Finałowa runda TAURON Speedway Euro Championship, planowana na 19 września na Stadionie Śląskim w Chorzowie, została odwołana z powodu pandemii koronowirusa COVID-19.

Wkrótce przedstawiony zostanie kształt tegorocznych rozgrywek Indywidualnych Mistrzostw Europy - TAURON SEC, których zwycięzca uzyska awans do przyszłorocznego cyklu FIM Speedway Grand Prix.

Przypomnijmy, że wcześniej odwołane zostały już także eliminacje do cyklu. - Pod koniec maja powinna wyjaśnić się kwestia rozegrania SEC Challenge, który miał odbyć się 6 czerwca w Krsko, jednak w tym terminie nie jest to możliwe. Rozmawiałem z organizatorami ze Słowenii, czekamy do końca czerwca i być może uda się to zorganizować - mówił niedawno Piotr Szymański w programie "Dobry Wieczór. Speedway".

- Mogę potwierdzić, że jest ogromna szansa, że w lipcu ruszy cykl SEC. Prawdopodobnie będzie on odbywać się przez cały lipiec i rozpocznie oraz zakończy się w Polsce. Wszystkie szczegóły odnośnie tego jak to wszystko będzie wyglądać, powinniśmy podać w przyszłym tygodniu - tłumaczył Szymański.

Osoby, które nabyły bilety na tegoroczny finał w Chorzowie w najbliższych dniach zostaną poinformowane przez operatora (eBilet.pl) o postępowaniu związanym z możliwym zwrotem biletów.

Przeczytaj także:
To najlepsza umowa telewizyjna w historii 1. ligi. GKSŻ odpowiedziała Termińskiemu
Chris Holder chce znów ścigać się w Anglii. Interesuje go tylko jazda w Premiership

ZOBACZ WIDEO PGE Ekstraliga 2020: Wielcy Speedwaya - Billy Hamill

na Facebooku.

Komentarze (12):

Wszystkie komentarze (12)

Komentarze (12)

×
    Wszystkie komentarze (12)
    PRZEJDŹ NA WP.PL