Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Tobiasz MusielakWP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Na zdjęciu: Tobiasz Musielak

#hot16challenge2. Tobiasz Musielak zrobił furorę. Sam w to nie dowierza (wideo)

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Tobiasz Musielak to pierwszy polski żużlowiec, który postanowił włączyć się w akcję #hot16challenge2. Sam nie dowierza w to, jak zarapował. Jego nagranie zebrało już ponad 10 tysięcy wyświetleń.

"Na żużlu pojadę jak Emil z Częstochową. Pandemia to brzemię. Słyszysz to brzmienie, czekam na Motoarenie" - śpiewa Tobiasz Musielak. Zawodnik eWinner Apatora Toruń nawiązuje do akcji, jaką Emil Sajfutdinow wykonał podczas ubiegłorocznego meczu forbet Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno (31:59). 

Zwrotka Musielaka w ramach #hot16challenge2 bardzo szybko obiega internet. Przypomnijmy, że to wyzwanie polega na zarapowaniu i włączeniu się w akcję zbiórki środków na rzecz polskich szpitali, które wciąż walczą z epidemią koronawirusa.

Reprezentant toruńskiej drużyny zadziwił samego siebie. - Do dzisiaj nie wierzę, ze to zrobiłem - mówił w magazynie "Dobry Wieczór Speedway" w nSport+, zdradzając, że w realizacji krótkiego nagrania pomogli mu znajomi. - Całość zrobiliśmy w półtorej godziny - zaznaczył.

Do wzięcia udziału w challenge'u Musielak nominował m.in. Bartosza Zmarzlika, którego nazwał "największym kotem", a także Patryka Dudka. Ci jednak nie kwapią się, by nagrać swoją zwrotkę.

- Chciałem się włączyć do akcji charytatywnej i myślałem, że chłopaki się do tego dołączą. Ale jeśli ktoś tego nie czuje, to nie ma co go przymuszać - podsumował Tobiasz Musielak.

Czytaj także:
Wydatki Włókniarza na miniżużel idą w setkach tysięcy złotych. Prac dogląda Sławomir Drabik
#MagazynBezHamulcow. Paluch nie będzie naprawiał band w Stali. Polska pójdzie na wojnę z FIM-em? (wideo)

na Facebooku.

Komentarze (10):

Wszystkie komentarze (10)

Komentarze (10)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL