Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Linus Sundstroem WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: Linus Sundstroem

Żużel. Jest szansa na mecze PGE Ekstraligi z kibicami. ROW prosi, by nie nie zwracać karnetów

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
ROW Rybnik po raz kolejny zaapelował do kibiców, by nie oddawali karnetów na mecze "Rekinów" w sezonie 2020. W klubie panuje przekonanie, że w ciągu roku rząd zezwoli na organizację imprez masowych i wpuszczenie choć części kibiców na trybuny.

ROW Rybnik już jakiś czas temu przedstawił kibicom propozycje w związku z faktem, że PGE Ekstraliga ruszy 12 czerwca, ale bez kibiców na trybunach. Wtedy szefowie "Rekinów" apelowali do fanów, by nie oddawali całorocznych wejściówek i w ten sposób wsparli klub w trudnym momencie. Dodatkowo teraz pojawiła się nadzieja, że w sezonie 2020 część meczów PGE Ekstraligi odbędzie się z kibicami na trybunach.

"Z wciąż jeszcze nieoficjalnych informacji, ale potwierdzonych w kilku źródłach wiemy, że w trakcie sezonu restrykcje dotyczące zakazu wstępu kibiców na stadion będą stopniowo, ale systematycznie łagodzone. Prawdopodobnie jeszcze w czerwcu stadion będzie mógł w mniej więcej 25-30 procentach zapełnić się kibicami" - można przeczytać na stronie klubowej ROW-u.

Dlatego też prezes Krzysztof Mrozek jeszcze raz zwrócił się do karnetowiczów z apelem, by wstrzymali się z rozdawaniem zakupionych wejściówek. Może się bowiem okazać, że na stadion w sezonie 2020 wejdą tylko karnetowicze. - Wszystko wskazuje na to, że biletów w wolnej sprzedaży nie będzie wcale - stwierdził Mrozek.

ZOBACZ WIDEO PGE Ekstraliga 2020: Wielcy Speedwaya - Billy Hamill

ROW przygotował też prezent dla tych kibiców, którzy nie oddadzą karnetów. Po zakończeniu sezonu otrzymają oni unikatową koszulkę klubową. Dla karnetowiczów zostanie też stworzona specjalna, zamknięta grupa na Facebooku. Tam będą oni mieli dostęp do ekskluzywnych materiałów przed- i pomeczowych.

- To co się dzieje w całym kraju, sprawiło że wszyscy zaczęli oglądać każdą wydawaną złotówę już nie dwa, a trzy razy. My także. Dlatego też wystosowałem do Państwa prośbę, apel o niezwracanie zakupionych karnetów. Niech to będzie Wasz wkład, wasza cegła w to, byśmy wspólnie, tak jak wspominaliśmy w naszej akcji #PRZEŻYJMYDO90 mogli dotrwać do 90-tych urodzin ROW-u - dodał prezes Mrozek.

Jeśli zaś kibice zdecydują się oddać karnet, zyskają taką możliwość przed pierwszym meczem ligowym w dniach 9 i 10 czerwca. Zwroty będą przyjmowane w sklepiku klubowym, który mieści się na koronie stadionu. Wejście możliwe będzie jedynie od strony ul. Gliwickiej - za pośrednictwem bramy znajdującej się najbliżej sklepu.

Kibice zwracający karnety muszą też przedstawić dowód jego zakupu - paragon, wyciąg z konta bankowego czy karty płatniczej. Jeśli wejściówka została zakupiona w zakładzie pracy, to tam należy pytać o zasady jej zwrotu.

Czytaj także:
Dylemat Lamberta. Ściganie w Polsce kosztem ojczyzny?
Max Fricke chce też jeździć poza Polską

TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Toruniu. Oglądaj w Eurosporcie!

Czy wierzysz w to, że mecze PGE Ekstraligi choć częściowo będą się odbywać z kibicami?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (9):

Wszystkie komentarze (9)

Komentarze (9)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL