Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mikkel Michelsen WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: Mikkel Michelsen

Kibice mogą wybrać najlepszy wyścig w historii Nice 1. Ligi Żużlowej (wideo)

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Firma Nice w latach 2014-2019 była sponsorem tytularnym 1. Ligi Żużlowej. Po 6-ciu sezonach współpracy, w trakcie których rozgrywki m.in. pojawiły się na szklanych ekranach, współpraca z Polskim Związkiem Motorowym została zakończona.

Na jej zakończenie Nice, wraz z Polskim Związkiem Motorowym oraz Główną Komisją Sportu Żużlowego, zapraszają wszystkich kibiców do wyboru najlepszego biegu w historii Nice 1 Ligi Żużlowej (więcej informacji TUTAJ).

Komisja konkursowa w składzie Piotr Szymański, Adam Krużyński i Wojciech Jankowski, po uwzględnieniu opinii dziennikarzy zajmujących się na przestrzeni ostatnich 6-ciu lat rozgrywkami Nice 1 Ligi Żużlowej z TVP, Eleven oraz Polsatu wybrała trzy biegi, które kandydują do miana najlepszego wyścigu w historii Nice 1 Ligi Żużlowej. Kandydaci ułożeni zostali w kolejności alfabetycznej (aby zagłosować, należy wejść na stronę Nice). O tytuł rywalizują:

Hans Andersen (Orzeł Łódź) - bieg z sezonu 2017:

Daniel Bewley (wówczas ROW Rybnik, obecnie Betard Sparta Wrocław) - bieg z sezonu 2019:

- Mikkel Michelsen (wówczas Zdunek Wybrzeże Gdańsk, obecnie KMŻ Motor Lublin) - bieg z sezonu 2018:

- Dla naszej firmy współpraca przy Nice 1. Lidze Żużlowej była czymś niesamowitym. Dzisiaj wiele osób już o tym nie pamięta, ale kiedy zaczynaliśmy w 2014 roku, realia były zupełnie inne. Postawiliśmy w pierwszych trzech latach na współpracę z Telewizją Polską, dzięki czemu systematycznie budowaliśmy bardzo wysokie wyniki oglądalności. W ten sposób w kolejnych latach pojawili się inni partnerzy telewizyjni, skłonni do zapłaty za ten produkt. Po 6-ciu latach firma eWinner także zdecydowała się wyłożyć większe środki na sponsoring ligi niż my. Kończymy tę współpracę spełnieni. Natomiast przy żużlu pozostajemy w dalszym ciągu, sponsorując zawodników, kluby, prowadząc cykl Nice Cup oraz wspierając wiele inicjatyw mających na celu rozwój sportu żużlowego - powiedział Adam Krużyński, Dyrektor Zarządzający Nice.

- Razem z firmą Nice corocznie podnosiliśmy prestiż oraz wartość rozgrywek. Przed erą Nice 1 Ligi Żużlowej transmisje telewizyjne z rozgrywek pierwszej ligi były sporadyczne. Dzisiaj nikt nie wyobraża sobie rozgrywek zaplecza PGE Ekstraligi bez transmisji telewizyjnych na żywo, w najwyższej jakości. Z perspektywy czasu trzeba przyznać, że współpraca z Nice pozwoliła nam wykonać skok jakościowy, bo wspólna wymiana doświadczeń oraz zaangażowanie spowodowały bardzo szybki rozwój - skomentował Piotr Szymański, przewodniczący Głównej Komisji Sportu Żużlowego.

- Na zakończenie zapraszamy wszystkich kibiców do wyboru najlepszego biegu w historii ligi. Mieliśmy duży kłopot, żeby wskazać tylko trzy nominowane propozycje. Ale nawet tylko te trzy biegi pokazują, jak bardzo emocjonujące potrafiły być mecze w Nice 1 Lidze Żużlowej. Osoba, która napisze najciekawsze uzasadnienie swojego wyboru, otrzyma w nagrodę pełen zestaw do automatyzacji bramy garażowej z rodziny NiceHome - zakończył Krużyński.

Głosowanie trwa do 10 czerwca. Wszystkie szczegóły oraz regulamin zabawy można znaleźć na stronie www.nice.pl/Nice1LigaZuzlowa.

Wyścig z udziałem którego zawodnik powinien zwyciężyć w głosowaniu na najlepszy bieg w historii Nice 1. Ligi Żużlowej?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL