Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe

Żużel. Zdunek Wybrzeże rozpoczęło nową akcję. Klub zbiera 100 tysięcy złotych, kibice mogą znaleźć się na muralu

Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski
Zdunek Wybrzeże Gdańsk z okazji 75-lecia powstania GKS-u Wybrzeże organizuje wiele akcji marketingowych. Tym razem rozpoczęło akcję #WybrzeżeToWy, która ma na celu zebranie środków na funkcjonowanie klubu.

Wzorem innych klubów, również Zdunek Wybrzeże Gdańsk ogłosiło zbiórkę pieniędzy. - Nie zależy nam na tym by jedynie wyciągać ręce do kibiców po pieniądze, ale również wsłuchujemy się w ich głosy i wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom. Dużym zainteresowaniem cieszyła się nasza akcja #KartyHistorii i będzie to jedyna okazja do nabycia wybrzeżowej talii. Przygotowaliśmy też okolicznościowe koszulki, ponadto będzie możliwość znalezienia swojego nazwiska na muralu - powiedział Mariusz Kędzielski koordynujący akcję.

Talię kart w limitowanej liczbie 500 sztuk będzie można nabyć wpłacając na zbiórkę minimum 50 złotych. Kibice mogą też wybrać umieszczenie swojego imienia i nazwiska na specjalnie przygotowanym muralu naprzeciw obecnie istniejącego (za 30 złotych) oraz nabyć okolicznościową koszulkę, na której będą umieszczone nazwiska 244 zawodników, którzy reprezentowali klub w czasie jego istnienia.

Zdunek Wybrzeże straciło finansowo na trwającej pandemii. Klub - przynajmniej na początku - nie będzie mógł wpuszczać kibiców na stadion. Można wesprzeć akcję za pomocą strony zrzutka.pl - kliknij tutaj.

- Robimy to, by klub przetrwał, by wykonać kolejny krok ku normalności, by po miesiącach obrony przed wrogiem zrobić krok naprzód, by zaatakować go promykiem normalności, tak potrzebnej nam wszystkim. Jednakże, tak jak wspomnieliśmy, nie jesteśmy w stanie pójść dalej bez Waszego wsparcia. Wyciągaliście rękę do klubu w czasie wielkich kłopotów, po spadkach z ligi, po porażkach. Wierzymy, że dziś zrobicie to jeszcze raz i pomożecie klubowi utrzymać się na powierzchni - czytamy m.in. w opisie zbiórki.

Czytaj także:
Były zawodnik Falubazu zatrzymany
To będzie najbogatszy klub 1. ligi

ZOBACZ WIDEO PGE Ekstraliga 2020: Wielcy Speedwaya - Leigh AdamsTAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Gnieźnie. Oglądaj w Eurosporcie!

Czy nagrody w akcji #WybrzeżeToWy są atrakcyjne?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL