Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Przemysław Termiński i Greg Hancock Newspix / Paweł Wilczyński / Na zdjęciu: Przemysław Termiński i Greg Hancock.

eWinner Apator marzy o Szymonie Woźniaku. Prezes Stali Gorzów ma dobrą radę dla Przemysława Termińskiego

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Przemysław Termiński powiedział, że chciałby, by pewnego dnia do Apatora trafił Szymon Woźniak. Właściciel toruńskiego klubu zapowiedział, że będzie zabiegać o transfer. - Najpierw martwiłbym się o powrót Doyle'a - odpowiada prezes Marek Grzyb.

TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Gnieźnie. Oglądaj w Eurosporcie!

Pomysł z Szymonem Woźniakiem w eWinner Apatorze to w sumie nic nowego. Klub z Motoareny zabiegał o ten transfer, kiedy menedżerem drużyny był jeszcze Jacek Frątczak. Zielonogórzanin otwarcie mówił, że torunianie zabiegali o zawodnika, który w sezonie 2020 będzie ścigać się dla Moje Bermudy Stali Gorzów.

Teraz w podobnym tonie wypowiedział się Przemysław Termiński, który dodał jeszcze, że nie porzucił tego pomysłu i będzie namawiać w przyszłości Woźniaka na zmianę barw klubowych. Co na ten temat sądzą gorzowianie? - Każdy ma prawo mówić, kogo chciałby mieć. Pewnie jeden widziałby u siebie Zmarzlika, drugi Iversena, a jeszcze inny Thomsena. Na mnie niespecjalnie robi to wrażenie. Nawet się cieszę, bo to pokazuje, że mamy znakomitych zawodników - mówi nam prezes Marek Grzyb. -Dodam jednak, że z nie widziałbym nikogo z Torunia u nas. Nie chodzi już nawet o tych chłopaków, ale o to, że jestem zadowolony z moich żużlowców. Uważam, że mamy świetną ekipę - podkreśla szef gorzowskiego klubu.

Marek Grzyb rozumie, że eWinner Apator myśli już o wzmocnieniach na PGE Ekstraligę, ale uważa, że torunianie budowę drużyny powinni zacząć od Jasona Doyle'a. - Na miejscu pana Termińskiego bardziej martwiłbym się o jego powrót. Niektórzy twierdzą, że to pewne, a ja takiego przekonania wcale nie mam. Sezon jeszcze się nie zaczął, a już słychać głosy, że Australijczyk zakochał się w Częstochowie i najchętniej spędziłby tam więcej niż rok. Nie byłbym taki pewny, że w sezonie 2021 on znowu będzie ścigać się dla klubu z Torunia - podsumowuje Grzyb.

Zobacz także:
Norbert Krakowiak jeździ na żużlu i studiuje psychologię
PGE Ekstraliga z kibicami już 12 czerwca! To możliwe!

ZOBACZ WIDEO PGE Ekstraliga 2020: Wielcy Speedwaya - Leigh Adamsna Facebooku.

Komentarze (23):

Wszystkie komentarze (23)

Komentarze (23)

×
    Wszystkie komentarze (23)
    PRZEJDŹ NA WP.PL