Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kamil Brzozowski WP SportoweFakty / Krzysztof Urban / Na zdjęciu: Kamil Brzozowski

Żużel. PGE Ekstraliga. Powrót do macierzystego klubu po 14 latach. Kamil Brzozowski "gościem" w Moje Bermudy Stali

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
Kolejny zespół z PGE Ekstraligi zdecydował się na zakontraktowanie gościa. Do kadry Moje Bermudy Stali Gorzów na tych zasadach trafił Kamil Brzozowski. To jego powrót do macierzystego klubu po 14 latach.

TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Gnieźnie. Oglądaj w Eurosporcie!

Pierwszym żużlowcem, który zdecydował się na starty jako "gość" w PGE Ekstralidze, był Grzegorz Walasek. Zawodnik Arged Malesa TŻ Ostrovia związał się z Falubazem Zielona Góra.

W piątek w jego ślady poszedł Kamil Brzozowski. 33-latek po długiej przerwie ponownie stanie przed szansą reprezentowania swojego macierzystego klubu - Moje Bermudy Stali Gorzów.

"Oficjalnie podpisałem kontrakt ze Stalą Gorzów i w nadchodzącym sezonie będę mógł występować w roli gościa. Dziękuję za zaufanie!" - napisał Brzozowski na Facebooku.

ZOBACZ WIDEO: Polska medalistka olimpijska pomaga seniorom w czasie epidemii. "Jeździliśmy i pytaliśmy, kto jakiej pomocy potrzebuje"

"Dziękuję również mojemu klubowi Abramczyk Polonii Bydgoszcz i panu prezesowi Jerzemu Kanclerzowi za umożliwienie podpisania kontraktu w Gorzowie" - dodał zawodnik.

Kamil Brzozowski to wychowanek Stali Gorzów. W barwach tego klubu spędził łącznie cztery sezony (2003-2006). Aktualnie jest zawodnikiem Abramczyk Polonii Bydgoszcz, z którą w sezonie 2019 uzyskał awans do eWinner 1. Ligi.

Czytaj także:
- PGE Ekstraliga. Kibice wejdą na trybuny. Już od 19 czerwca
W Rosji wznowiono treningi. Z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa

Czy Kamil Brzozowski powinien otrzymać szansę jazdy w Moje Bermudy Stali?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL