Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Eliga Manager rusza 5 czerwca Materiały prasowe / Eliga Manager rusza 5 czerwca

Eliga Manager - oficjalna gra Ekstraligi Żużlowej

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Mobilna gra żużlowa o charakterze sportowym, łącząca elementy realnego udziału zawodników żużlowych w rozgrywkach PGE Ekstraligi 2020 oraz elementy wirtualne jest już dostępna.

Eliga Manager polega na prowadzeniu przez gracza wirtualnej drużyny żużlowej w aplikacji mobilnej PGE Ekstraligi, którą można pobrać na urządzenia mobilne za darmo. W Eliga Manager gracz tworzy na swoim koncie w aplikacji mobilnej PGE Ekstraligi jedną drużynę przypisaną do jego loginu. Rozgrywkę prowadzi realnymi zawodnikami uczestniczącymi w drużynach żużlowych biorących udział w PGE Ekstralidze.

Waluta obowiązująca w grze nazywa się SPEED CASH i ma charakter wirtualny. Za zarobioną walutę można wzmacniać drużynę podczas specjalnych okienek transferowych. Zawsze jednak obowiązuje limit dziesięciu zawodników w kadrze, a więc kupując zawodnika, trzeba też dokonać transakcji sprzedażowej.

Gracz w chwili przystąpienia do Eliga Manager wybiera zawodników z całej puli zgłoszonych żużlowców do rozgrywek PGE Ekstraligi. Co ważne, dysponuje kadrą oraz drużyną na daną rundę meczową. Pierwsze wybranie kadry nie jest związane z budżetem. Przystępując do gry, nie posiada się na koncie SPEED CASH.

ZOBACZ WIDEO PGE Ekstraliga 2020: Wielcy Speedwaya - Leigh Adams

Gra toczy się w ramach jednej kampanii do dnia, w którym zakończą się rozgrywki PGE Ekstraligi 2020, a więc do 11 października (datą rezerwową dla finału rozgrywek jest 18 października).

W trakcie gry uwzględniać będzie się nowe kontrakty w sezonie rozgrywkowym PGE Ekstraligi. Zawodnicy będą dołączani do listy transferowej z chwilą zgłoszenia i zatwierdzenia ich kontraktów - zgodnie z regulaminem rozgrywek PGE Ekstraligi.
Celem gry jest zdobycie przez drużynę danego gracza jak największej liczby punktów określonych w zasadach regulaminowych.

Oficjalny profil gry na TT
Oficjalny profil gry na FB 

W ramach partnerstwa medialnego PGE Ekstraligi w Eliga Manager uczestniczą dziennikarze/redakcje WP Sportowe Fakty, Canal+ oraz ELEVEN SPORTS, z którymi można skonfrontować umiejętności menedżerskie. Scenariusz i regulamin gry nie są licencjonowane - to autorskie pomysły działów marketingu i PR PGE Ekstraligi.

REGULAMIN ELIGA MANAGER POL
REGULAMIN ELIGA MANAGER ANG

na Facebooku.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL