Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Michał Świącik (w środku) WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: Michał Świącik (w środku)

Żużel. Czy Doyle zostanie w Włókniarzu na dłużej? Co z gościem? Michał Świącik odpowie na nasze pytania

Sebastian Zwiewka
Sebastian Zwiewka
Michał Świącik szybko dogadał się z zawodnikami odnośnie nowych warunków kontraktowych. Czy rozmowy były trudne? Prezes Eltrox Włókniarza będzie gościem Jarosława Galewskiego na naszym profilu na Facebooku. Live chat rozpocznie się o godzinie 19:30.

Jarosław Galewski w poniedziałek dokładnie przepytał prezesa Marka Grzyba. W środowy wieczór gościem dziennikarza WP SportoweFakty będzie natomiast Michał Świącik, czyli prezes Eltrox Włókniarza. Częstochowski działacz bardzo szybko doszedł do porozumienia ze swoimi żużlowcami odnośnie nowych warunków kontraktowych. Czy negocjacje były trudne?

Sternik klubu spod Jasnej Góry odpowie na Live czacie na wiele nurtujących nas pytań. Z pewnością nie zabraknie czasu na rozmowę o zbliżającym się sezonie i o przygotowaniach Lwów do startu PGE Ekstraligi. Kibiców szczególnie ciekawi to, jak w drużynie zaaklimatyzował się Jason Doyle i jakie są szanse, że spędzi we Włókniarzu więcej niż jeden sezon.

Nie zabraknie również rozmowy o "gościu". Kilku działaczy cały czas szuka wzmocnień w eWinner 1. Lidze. Czy Eltrox Włókniarz należy do tej grupy? Kadra częstochowian jest mocna, jednak trenerzy i prezesi lubią zabezpieczać się na wypadek kontuzji, bądź zarażenia koronawirusem.

Dodajmy, że ważnym elementem programu będą kibice. Każdy z was może zadać swoje pytania w komentarzu pod transmisją. Gorąco wszystkich do tego zapraszamy. Zaczynamy o godzinie 19:30 TUTAJ.

Zobacz takżeByły żużlowiec zatrzymany za sfingowaną kradzież. "To grzeczny chłopak z dobrego domu"
Zobacz takżeDawid Celt. O miłości do żużla, tenisie, kadrze kobiet, internetowej wyprawce i przyjściu na świat dziecka [WYWIAD]

ZOBACZ WIDEO PGE Ekstraliga 2020: Wielcy Speedwaya - Billy HamillTAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Gnieźnie. Oglądaj w Eurosporcie!

Czy Eltrox Włókniarz wywalczy mistrzostwo Polski?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (3):

 • sympatyk żu-żla Zgłoś
  jeszcze sie sezon nie rozpoczął nie wiadomo jakim potencjałem działają zawodnicy a za czym idzie kluby,
  • KACPER.U.L Zgłoś
   Że,co?Że,na dłużej?:)Pisanie bo zażyciu gazu rozweselającego powinno być zakazane.Zwłaszcza w tej redakcji.Tylko Pan Janek Byczy ekspert powinien przy wątkach o Apatorze:)Już widzę
   Czytaj całość
   miny rodziny Termińskich,Krużyńskich,że o tych na wieży tej gdzie Kępa już łapę położył na josticku kto i jaki samolot trzeba sprowadzić lub zawrócić nie wspomnę.A,poza tym sprowadziłby śmiechem zagrożenie na niebie:)
   • mentikk Zgłoś
    Pytanie o przyszły sezon Doyle'a, kiedy obecny się jeszcze nie zaczął to przesada. Nie ma o czym pisać, a pisać trzeba? Najśmieszniej będzie, jak Apator i Włókniarz będą sobie
    Czytaj całość
    odbijać piłeczkę, a Jason zawinie wroty i pójdzie do Lublina czy Grudziądza :D

    Komentarze (3)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL