Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Oskar Fajfer na prowadzeniu WP SportoweFakty / Tomasz Kordys / Na zdjęciu: Oskar Fajfer na prowadzeniu

Żużel. Start Gniezno dopełnił formalności. Wszyscy zawodnicy podpisali aneksy

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Działacze GTM Startu Gniezno porozumieli się ze wszystkimi zawodnikami w sprawie zasad współpracy w sezonie 2020. Kibice klubu z pierwszej stolicy Polski mogą więc spać spokojnie.

"Oskar Fajfer z aneksem finansowym! Pozostali zawodnicy Car Gwarant Startu również złożyli podpisy pod stosownymi dokumentami. Drużyna z Pierwszej Stolicy w komplecie! Jesteśmy gotowi i czekamy na start rozgrywek eWinner 1. Ligi" - poinformował gnieźnieński klub w krótkim komunikacie opublikowanym na Facebooku.

To w zasadzie nie jest żadną niespodzianką. Dyrektor i członek zarządu GTM Startu Gniezno Piotr Mikołajczak już jakiś czas temu mówił, że porozumienia z zawodnikami udało się uzyskać pod koniec kwietnia.

- Jeżeli chodzi o renegocjacje, to rozmowy już się odbyły. Zamknęliśmy temat 30 kwietnia. Można powiedzieć, że wszyscy chłopacy wyrażają chęć jazdy w lidze. Nie było żadnego problemu z uzyskaniem porozumień - informował.

Gnieźnianie musieli tylko poczekać na wzory dokumentów i wszelkie zalecenia ze strony Głównej Komisji Sportu Żużlowego. Gdy takie się pojawiły, przedstawiciele Startu sformalizowali porozumienia ze swoimi zawodnikami.

Przypomnijmy, że sezon eWinner 1. Ligi ma ruszyć 11 lipca. Póki co nie znamy dokładnego terminarza.

Czytaj także:
- Antonio Lindbaeck przygotował najlepszy sprzęt. W tym roku nie będzie miał na co narzekać

- Kibice na trybunach od 19 czerwca. Jest rozporządzenie 

ZOBACZ WIDEO PGE Ekstraliga 2020: Wielcy Speedwaya - Jason Crump

na Facebooku.

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL